Garanti BBVA'dan kredi çekeceklere müjdeli haber verildi. 50 bin TL'lik gelir belgesiz krediye sahip olmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Hemen başvuruda bulunarak kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kefil ve belge şartsız kredi için yapılması gerekenler yazımızda...

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Kredi çekerken istenen gelir belgesi, kefil ve daha pek çok detaydan sıyrılmak sizin elinizde. Kredinizi kısa süre içerisinde çekmek ve bu süre zarfında ek şartlara gerek duymamak için hangi bankayı seçtiğiniz de önemli. İşte Garanti BBVA'nın özel kredi paketi ve dahası  haberimizde.

50 bin TL Belgesiz Kredi!

Garanti BBVA,  50 bin TL'lik ihtiyaç kredisini gelir belgesiz şekilde sizlere sunuyor. Eğer emekli iseniz gelir belgesine ihtiyaç duymadan kredinizi hesabınız aktarabilirsiniz. Bu noktada müşterilere ve başvuruda bulunanlara özel farklı faiz oranları sunulabilir. Dolayısıyla yapmanız gereken şey Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden veya müşteri hizmetlerini arayarak fırsatlar hakkında bilgi edinmek.

36 Ay Vadede Ödeyeceksiniz

Kredinizi yüksek vade ile ödeyerek her ay daha düşük tutarlarla işlem sağlayabilirsiniz. Böylelikle kredinizi öderken emekli maaşınızın tümünü kullanmanıza gerek kalmayacak. Bu da bankanın sağladığı bir başka avantaj. Üstelik yalnızca 50 bin TL değil, ihtiyaç doğrultusunda ve kredi notunuza da bağlı olarak daha yüksek krediler çekebiliyorsunuz. Güncel olarak Garanti BBVA'nın tek avantajı da kredi değildir. Müşterisi olduğunuz bankadan promosyon ödemesi de alıyorsanız EFT havale ve FAST işlemleri için de ekstra avantajlı oluyorsunuz. ATM'den tek seferde çekebileceğiniz kredi miktarına kadar çeşitli fırsatlar sizleri bekliyor.