Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Genel

11 Kasım 2020 Çarşamba 16:52:54

Balıkçılardan hamsi müjdesi! Hem bol hem ucuz olacak!

Balıkçılardan gelen haberlere göre bu sezon hamsi yüzleri güldürecek. Havaların soğuk geçmesiyle beraber hamsinin hem bol hem de ucuz olacağı müjdesi verildi.

Sofralarından balığı eksik etmeyen vatandaşlar için güzel haber geldi. Havaların yeterli soğukluklara ulaşmaması yüzünden bu sezon balık fiyatları dalgalı bir seyir izledi. Kış aylarının gelmesi ve sıcaklıkların düşmesiyle hamsiler yeniden tezgahlardaki yerini alacağı bildirildi.

Mevsimsel olarak artık palamudun uçuk fiyatlardan satılmaya başlanacağını aktaran balıkçılar, hamsi sezonunun geldiğini duyurdu. Hamsi avlarının yaygınlaştığını bildiren balıkçılar, sezonun bundan sonraki kısmında popüler balığın hamsi olacağını söylüyorlar.

Yakın zamanda fiyatlar düşecek!

Piyasa araştırmalarına göre yakın zamanda hamsi fiyatlarında yüzde 50’lik bir düşüş yaşanacak. Havaların ve suların soğumasıyla beraber Karadeniz’den güzel haberler aldıklarını aktaran balıkçılar, hamsi satışında da artış bekliyor. Balıkçıların tahminlerine göre bu sezon hamsi hem bol hem de ucuz olacak!

Gelen bilgilere göre ise hamsinin aksine lüfer ve tekirde bir hayli kıtlık yaşanacak. Bu balıkları sofralarında görmek isteyen vatandaşlar daha fazla para harcamak durumunda kalacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı