Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu ve senaryosunu Ali Asaf Elmas ile Mustafa Becit 'in kaleme aldığı TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı ekranlarda reyting rekoru kırarak cumartesi günleri zirvenin sahibi oluyor.

Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden uyarlama olan kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Feyza Işık gibi oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı dizisi kadorsunu genişletmeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre fenomen dizinin kadrosuna  en son Arıza dizisinde yer alan usta oyuncu dahil oldu.

Ergun Kuyucu !

Gönül Dağı dizisinin kadrosuna Ergun Kuyucu  da katıldı. Gönül Dağı’nda Dilek’in babası, Gülsüm öğretmenin (Ulviye Karaca) kocası Ali’yi canlandıracak.Daha önceki bölümlerde öldü zannedilen ve yaşadığına dair ipuçları bulunan Dilek’in (Gülsim Ali İlhan) babası, Ali (Ergun Kuyucu) 25. bölümde ortaya çıkıyor. Ali’nin gizemli öyküsü de gözler önüne serilecek ve izleyenlerde derin izler bırakacak.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Gönül Dağı her hafta cumartesi günü Trt 1 ekranlarında  izleyici ile buluşuyor. İlgi ile izlenen dizi saat 20:00'de yayınlanıyor.

Editör: İlan35