Kanal D'nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu'nun partneri belli oldu. Serra Arıtürk kimdir? Serra Arıtürk nereli? Serra Arıtürk daha önce hangi dizilerde oynadı? Serra Arıtürk şarkıları?

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinin kadın başrol oyuncusu da belli oldu! Kadir Doğulu'nun partneri Serra Arıtürk oldu. Serra Arıtürk şimdiden araştırılmaya başlandı.

Yeni sezon yaz dizilerinden olacak olan ve merakla beklenen Aşkın Tarifi dizisinin kadrosu tamamen şekillendi. Kadir Doğulu'nun başrollerinde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisinde partner de belli oldu. Serra Arıtürk yeni dizide Kadir Doğulu'nun partneri oldu. 

Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Conka gibi isimlerin yer alacağı Aşkın Tarifi dizisinde çiftimiz belli oldu. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk yeni partnler oldu.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Serra Arıtürk dizide güzeller güzeli Fransız mutfağının başarılı şefi Naz Soyluer karakterine hayat verecek. Kebab Ustası Fırat'ı kendisine aşık edicek olan Naz karakteri ile Serra Arıtürk'ün Kadir Doğulu ile uyumu şimdiden merak konusu oldu.

Peki Serra Arıtürk kimdir?

Serra Arıtürk 1998 yılında İstanbul'da doğmuştur. 7 yaşında iken gitar çalmaya başladı ve müziğe ta o yaşlardan ilgisini gösterdi. Hüsrev İsfendiyaroğlu'ndan klasik gitar eğitim aldı. Serra Arıtürk Youtube Akustikhane üzerinden seslendirdiği şarkılar ile tanınmaktadır.

2019 yılında "Kendimi Bilmeden" isimli ilk singleını çıkarttı. Sanatçı, 2020 yılında "Kimse Yok ve "Olmazdın" gibi single çalışmaları ile tanınmaktadır.