Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

13 Kasım 2020 Cuma 22:58:40

14 Kasım Burç Yorumları – 14 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç ve Astroloji Yorumu

14 Kasım Burç yorumları. 14 Kasım 2020 cumartesi günlük burç ve astroloji yorumu. Merakla beklenen 14 Kasım burç ve astroloji yorumu sizlerle. 14 Kasım burçlar ne diyor? 14 Kasım cumartesi burç ve astroloji yorumu merakla bekleniyor. Sizler için yeni gün burç yorumlarını derledik.

Astroloji uzmanları tarafından 14 Kasım burç yorumları açıklandı. Peki, 14 Kasım burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Akrep burcundaki Süper Ay ne zaman gerçekleşecek? Süper Ay’ın burçlar üzerindeki etkileri neler olacak? Merkür duraklaması nedir? İşte detaylar…

14 Kasım Burç Yorumları

Kasım ayının en önemli gökyüzü hareketlerinden biri Akrep burcunda meydana gelecek olan Süper Ay olacaktır. Zira, Süper Ay hem güçlü etkilere sahip olacak hem de Dolunay’ın etkilerinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Hatırlanacağı üzere 31 Ekim’de Boğa burcunda Dolunay yaşanmıştı. Burçların içine kapanmasına, durgunluk dönemine girmelerine, kabuklarına çekilmelerine neden olmuştu. Gizli duyguların etkisinin yoğun şekilde hissedildiği bu süreç, yaşam enerjinizin düşmesini de sağlamıştı. Dolunay’ın etkileri Kasım ayının ilk iki haftası boyunca devam etmişti. Lakin, Akrep burcundaki Süper Ay ile birlikte yepyeni bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. Özellikle finansal ve kariyer odaklı gelişmelere hazırlıklı olmanızda fayda bulunuyor. Süper Ay ile birlikte hayatınızdaki netlik arayışınız da artmaya başlayacaktır.

Peki, netlik arayışı derken tam olarak neyi kastediyoruz? Belirsizliklerin sona ermesini isteyeceğiniz bu süreçte hayatınızla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz istifa edebilirsiniz ya da farklı bir alanda çalışmaya başlayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar varsa; onları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sevmediğiniz yönlerini açık sözlülükle ifade etmekten kaçınmayacağınız bu süreçte kendinize verdiğiniz değer de artmaya başlayacaktır. İlişkiler ve aşk konusunda ise daha köklü değişikliklerden söz etmemiz mümkün görünüyor. Evlilik hayali bulunan kişiler ilişkilerinin gelecekleri üzerine daha fazla kafa yormaya başlayacaklardır. Zamanın kıymetinin artacağı bu dönem de zaman kaybettirecek hiç kimse ile birlikte olmak istemeyeceksiniz. Akrep temasının hakim olacağı on günlük bir süreç yaşayacağız. Dolayısıyla hırs ve tutkuların öne çıktığı, egoların savaşa girdiği bir dönem olacaktır.

Sezgilerinizin gücü artıyor. Şüpheye düştüğünüz noktalarda iç sesinizi dinlemekten kaçınmamalı, mutlaka sezgilerinizi değerlendirmeye almalısınız. Bu durum hayata bakış açısınızı ve ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyecek olsa bile belirsizlikler yerini netliklere bırakacaktır. Şüphelerle savaşmak yerine net ilişkiler kurmak her zaman için daha iyidir. Güvenmediğiniz insanlarla birlikte aynı yolda yürümeye çalışmaktan vazgeçmeniz için gerekli olan cesarete sahip olacaksınız. Merakla takip edilen 14 Ağustos burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak cephesinde sosyal aktivitelerin öne çıktığı bir gün olacaktır. Bir süredir yoğun çalışma temposunun baskısı altında ezilen Başak burçları kendilerine zaman ayırmak isteyeceklerdir. Kişisel bakım ihtiyaçlarını gidermeyi düşünebilirler.

Alışverişe çıkmak, belki arkadaşlarınızla zaman geçirmek biraz olsun üzerinizdeki baskıdan kurtulmanıza olanak sağlayacaktır. Maddi konulardaki sorunlarınız yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Oğlak burçlarının harcamalarına özen göstermeleri gereken bir süreç yaşanıyor. Gelir ve gider dengesinin sağlanamaması halinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda ise denge faktörünün önemi artmaya başlayacaktır. Partnerinize daha fazla zaman ayırmak, özel aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu durum ilişkinizin güçlenmesine yardımcı olacaktır. Duygularınızı ifade etmekten kaçınmamalısınız. Hava grubu burçları Terazi, Kova ve İkizler açısından parasal konulardaki sorunlar öne çıkıyor.

Kariyer değişikliği gibi önemli konularda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. İkizler burçları aşk ve ilişkilerde şüphelerine yenik düşebilir. Partnerinize karşı güvensizlikle yaklaşabilirsiniz. Önemli kararlar almadan önce arkadaşlarınızla sorunlarınızı tartışmanız faydalı olacaktır. Zira, Jüpiter’in şu anki baskın konumu olayları ve olguları büyütmenize neden olabilir. Sorunlarınıza daha büyük anlamlar yükleyebileceğiniz bu süreçte pire için yorgun yakmamaya çalışmalısınız. Kova burçları açısından gün içerisinde sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Eski arkadaşlarınızla yeniden iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Geçmişe duyduğunuz özlem artmaya başlıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı