Babil dizisinde Ozan Güven'in yerine gelen isim belli oldu! İşte yeni Egemen

Star TV'de geçtiğimiz sezon ekranlara gelmeye başlayan Babil dizisinde Egemen karakterine hayat veren Ozan Güven ile yolların ayrılmasının ardından 'Egemen' rolünü kimin canlandıracağı çok merak edildi. Herkes Babil yeni Egemen kim olacak? sorusuna yanıt aramaya başlamıştı. İşte Babil dizisinin yeni Egemen'i...

Babil dizisinde Ozan Güven'in yerine gelen isim belli oldu! İşte yeni Egemen

Star TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Babil'in yeni sezon hazırlıkları başladı. Başrollerini Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Birce Akalay ve Ozan Güven paylaşıyordu. Ancak yeni sezonda diziden eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla mahkemelik olan Ozan Güven ayrılmıştı. Hal böyle olunca Babil'de Egemen karakterine ne olacağı çok merak edildi. Herkes Babil dizisinde Ozan Güven'in yerine kim gelecek? Yeni Egemen kim oldu? sorularına yanıt aramaya başladı.

Babil Ozan Güven'in yerine kim geldi?

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; adı bu sezon Çukur dizisi için geçen Onur Saylak'ın son anda Babil'in kadrosuna dahil oldu. Saylak'ın şiddet iddiası nedeniyle dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kalan Ozan Güven'in yerine geldiği öne sürüldü.

Ünlü oyuncu önümüzdeki günlerde dizi ekibiyle birlikte sete çıkacak.

Onur Saylak kimdir? Kaç yaşında

Onur Saylak, 12 Mayıs 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Tam olarak adı Arif Onur Saylak’tır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü'nde ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm'lerinde kısa süre eğitim aldıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü kazandı ve mezun oldu. Okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları'nda çeşitli oyunlarda rol alarak, sahneye adım attı.

Pek çok dizi projesinde de yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca TED Koleji'nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı. Sesinin şarkı söylemeye uygun olmasından dolayı üniversite korosunda yer aldı ve müzikal tiyatro ile ilgilendi. Bazı tiyatro oyunları için şarkı sözleri yazdı. TRT 2 televizyonunda Hadi Gidelim (2003) isimli 13 bölümlük bir gençlik programı sundu.

Denizden Gelen, Mavi Dalga, Rüzgarın Hatıraları filmlerinde rol alan Onur Saylak, 2011 yılında Fransa'nın Başkenti Paris'de kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile evlendi. 5 Haziran 2017'de Tuba Büyüküstün'den boşanan Onur Saylak'ın bu evlilikten ikiz kızları bulunmaktadır.

Onur Saylak, Şahsiyet dizisinin ve Daha sinema filminin yönetmenlik koltuğunda oturmuş ve Daha filmi ile pek çok ödül kazanmıştır. Onur Saylak daha sonr 'Çarpışma' dizisinde Veli Cevher karakterini canlandırdı. Ardından Çukur dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.Saylak, son olarak ise Kuzgun dizisinde rol aldı.

Rol aldığı diziler:

Kuzgun (2019- ) - Ferman Koruoğlu
Çukur (2019) - Veli Cevher (konuk)
Çarpışma (2018-2019) - Veli Cevher
Vatanım Sensin (2016) - Tevfik
Hatırla Gönül (2015) - Tekin
Hayat Ağacı (2014) - Cengiz
Ağır Roman Yeni Dünya (2012) - Janti Metin
Sensiz Olmaz (2011) - Aydın
Gönülçelen (2010-2011) - Levent
Nefes (2009) - Ateş
Asi (2007) - Tilki Ziya
Kod Adı: Kaos (2007) - Erkan Karaca
Kod Adı (2006) - Erkan Karaca
Hisarbuselik (2006) - Çetin
Ne Seninle Ne Sensiz (2005) - Batanay
Yabancı Damat (2004) - İhsan
Aşk Buraya Uğramıyor (2003)
Bizim Evin Halleri (2000)

Filmleri

Rüzgarın Hatıraları (2015) - Aram
Mavi Dalga (2014) - Fırat
Denizden Gelen (2009) - Halil
Güz Sancısı (2008) - Tüy Üfleyen Adam
Sonbahar (2007) - Yusuf

Yönetmen

Daha - 2017
Şahsiyet - 2018

Babil Ozan Güven neden ayrıldı?

Ozan Güven’in, sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiaları sonrasında Babil dizisinden ayrılacağı iddia edilmişti. Ay Yapım, konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı:

“Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkındaki yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır. Kendisinin kararını saygıyla karşıladığımızı ve işbirliğimizi karşılıklı olarak sonlardırmış olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız..."

YORUM EKLE