Gündem

EDHO bitti mi final mı yaptı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarına kötü haber! Yayınlandığı her gün rekor kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak salı akşamı yeni bölümü yayınlanmadı! ATV EDHO hayranları yeni bölümü başlasın diye bekledi. Ancak EDHO yeni bölümü yayınlanmadı. ATV yeni kararı şok etti! EDHO yeni bölüm tarihi merak ediliyor!

EDHO neden yok? ATV yayın akışı 12 Ocak 2021!

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV yayın akışında yok. 12 Ocak 2021 salı akşamı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yok. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman merak ediliyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hem yapımın hem kanalın ortak kararıyla ekranlara gelmiyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak salı akşamı yayınlanmayacak. ATV ekranlarında EDHO yerine Yeni Malatyaspor Galatasaray maçıyla karşılaşacak. Ziraat Türkiye kupası maçı nedeniyle EDHO dizisi yayınlanmayacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

EDHO hayranları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne zaman sorusuna yanıt arıyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tarihi belli oldu! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 19 Ocak 2021 salı akşamı ATV’de!

EDHO hayranları isyanda!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları isyanda! EDHO yeni bölüm gelmedikçe EDHO hayranları çok kızıyor! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 2 hafta üst üste yayınlanmayarak televizyonda rekor kırdı! EDHO ara veren tek dizi ve 2 hafta yayınlanmayan tek dizi oldu! En çok Baraj dizisi ve Masumlar Apartmanı hayranları bayram etti. İki dizide oldukça yüksek izlenmeye sahip oldu!

EDHO bitti mi final mi oldu!

EDHO, salı akşamları en çok izlenen dizisi. EDHO’nun bitmesi veya final yapması mümkün değil. EDHO yeni sezonda da ATV ekranlarında olacak. Ancak kupa maçlarında son 8, son 4, yarı final ve final bölümlerinde EDHO 4 bölüm daha yayınlanmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir