Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

12 Kasım 2020 Perşembe 21:47:23

Esra Erol’da bir rezalet daha! Kocası oğlunun kız arkadaşıyla kaçtı! Fadime’nin eşi Ali oğlu Hüseyin’in kız arkadaşı Kerime Eper’le kaçtı ve..

Esra Erol’da bir rezalet daha! Hafta içi her gün programda ilginç konuklar ağırlayan Esra Erol’da yeni rezaletin ismi Kerime Eper! Kerime Eper ile Hüseyin sevgiliyken babası Ali’yla kaçtı. Sosyal medyada bir anda infial yaratan olay sonrası Esra Erol rezaletlerine bir yenisi daha eklendi. Türkiye bu olayı konuşuyor. Kocası oğlunun kız arkadaşıyla kaçarak eşini terketti. İşte sıradışı olayda yaşananlar.

Esra Erol’da bir rezalet daha. Ali Akdere yaşında 48 yaşında adam kendisinden 18 yaş küçük Kerime Eper’le kaçtı. Kerime Eper isimli kızı 4 ay gelin olarak eve kaçırdılar. Gelini olarak Kerime Eper’i kabul eden Ali Akdere, gelini alıp kaçtı. Canlı yayında Fadime Hanım büyük bir isyan etti.

Kerime Eper’e ulaşıldı!

Hayat bizim hayatımız sizene diyen Kerime Eper, Esra Erol’o şok bir cevap verdi. Fadime’nin eşi Ali Akdere ve Kerime Eper ayrıca mutlu olduklarını diyerek Fadime hanıma bir çok olay yaşattı.

Fadime hanım dayak yiyor!

Fadime hanım, sık sık dayak yediğini ve telefonla aradığı eşi Ali Akdere, böbreği alınması nedeniyle para istediğini de retetti. Ancak Ali Akdere isimli kişinin ailesi de oğlunun kız arkadaşıyla kaçmasını onayladı.

Aynı evde yaşadıklarını ikna etti!

Esra Erol’da canlı yayında programa katılan Kerime Eper, Ali Akdere’nin gelini olmadığını dile getirdi. 4 ay aynı evde oğlunun sevgilisi olduğunu da kabul etmeyen Eper, canlı yayına yansımayan bir çok çirkin konuşma nedeniyle edilen küfürlerle canlı yayın sürekli olarak kesildi. Son sözü sorulan Kerime Eper, Hüseyin’le hiç bir şey yaşamadığı ben o eve Ali Akdere’nin kuması olarak geldiğini dile getirdi. Ayrıca Kerime Eper, 15 yıl Ali Akdere ile aşk yaşadığını dile getirdi.

Gelin olarak 4 ay yaşadı!

Hüseyin’in dedesine 4 ay dede diyen, Ali Akdere’ye baba diyen Kerime Eper, Fadime’ye yayına çıkmaması için tehdit ettiği de ortaya çıktı. Hastanede başında yatarım ne olur canlı yayına çıkma diyen Kerime Eper’de Fadime’ye şok bir suçlama da bulundu.

Rezaletin sonu bitmiyor!

Esra Erol’da Kerime Eper’de Fadime hanımı suçladı. Fadime hanıma sen de benim erkek kardeşimle berabersin diyerek ortalığa bir bomba daha bıraktı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı