Güvercin dizisi nerede çekiliyor? Güvercin dizi oyuncuları kim? İşte Güvercin oyuncu kadrosu

Star TV'nin çok sevilen pazar dizisi Güvercin, bu akşam 7. bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerinde Mustafa Ali Nuroğlu ve Almila Ada'nın oynadığı Güvercin dizisi nerede çekiliyor? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için Güvercin dizisiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi derledik.

Güvercin dizisi nerede çekiliyor? Güvercin dizi oyuncuları kim? İşte Güvercin oyuncu kadrosu

Güvercin dizisi pazar akşamı yayınlanıyor. Bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen Güvercin dizisini izleyen herkes, dizinin konusunu, oyuncularını en çok de nerede çekildiğini merak ediyor. Hal böyle olunca Güvercin nerede çekildi? Güvercin oyuncu kadrosunda kimler var? her yerde aranıyor. Peki Güvercin dizisi nerede çekiliyor?

GÜVERCİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güvercin dizisinin çekimlerinin bir kısmı Urfa'da gerçekleştirilse de büyük bölümü Gaziantep'in Nizip ilçesine bağlı Belkıs Köyünde çekiliyor.

GÜVERCİN DİZİSİ KONUSU

On beş yıl önce Bedir Kavvi ve Ahmet Cibranoğlu iki yakın arkadaştır. Ahmet Cibranoğlu' nun öldürülmesinin ardından Bedir Kavvi yakın arkadaşının cinayeti ile suçlanarak cezaevine gönderilir. On beş yıl aranın ardından Bedir Kavvi hapishaneden çıkar. Cibranoğlu konağında Bedir Kavvi'nin hapishaneden çıktığını duyan Ökkeş deliye döner. On beş yıl önce yaşanan olayın ardından Cibranlar'ın İstanbul'da okuyan oğlu Kenan, babasının ölüm haberinin ardından Gaziantep'e ailesinin yanına döner evin reisi olarak hayatına kaldığı yerden devam eder.

Kenan bir taraftan ailesinin işlerini sürdürmek ve büyütmek için çabalarken bir taraftan da serseri olan kardeşi Ökkeş'i dizginlemek ile mükelleftir.

Kavvi ailesinin güzel kızı Zülüf, babasın on beş yıldır hapishanede olması nedeniyle annesi ile birlikte kendi ayakları üzerinde durmuş ve aynı zamanda küçük kardeşi Müslüm'e de sahip çıkmıştır. Babasının yıllar sonra hapishaneden çıktığını öğrenince büyük mutluluk yaşayacak olan Zülüf'ün sevinci kardeşi Müslüm'ün Cibran'ların kızı Nefise ile kaçtığını öğrenince son bulacaktır.

GÜVERCİN DİZİSİ OYUNCULARI

Mustafa Ali Nuroğlu (Kenan)

Almila Ada (Zülüf)

Menderes Samancılar (Bedir)

Nursel Köse (Kevsa)

Devrim Saltoğlu (Celil)

Osman Albayrak (Kasım)

Genco Özak (Ökkeş)

Toprak Sağlam (Emel)

Eslem Akar (Nefise)

Berke Üsdiken (Müslüm)

Gülen Karaman (Zeliha)

Dilan Telkök (Betül)

Gözde Fidan (Nimet)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mine soymak
Mine soymak - 3 ay Önce

Çok çok beğendim dizi her pazar izliyorum