Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? TV8 hangi gün yayınlanacak

TV8'in merakla beklenen yeni sezon dizisi Kırmızı Oda ne zaman başlayacak çok merak ediliyordu. Başrolünde Binnur Kaya'nın olduğu, gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan Kırmızı Oda hangi gün saat kaçta yayınlanacak her yerde aranmaya başladı. Beklenen tarih ise bugün yayınlanan yeni tanıtımda açıklandı. Peki Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? TV8 hangi gün yayınlanacak?

Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? TV8 hangi gün yayınlanacak

OGM Pictures'ın yapımcılığını, Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda'nın yayın tarihi belli oldu. Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan ve tanıtımlarıyla büyük heyecan uyandıran Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? TV8 hangi gün yayınlanacak her yerde aranmaya başladı. Beklenen tarih bugün yayınlanan yeni tanıtımda açıklandı. İşte Kırmızı Oda yayın tarihi...

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan dizinin konusu gerçek hikayelerden oluşacak. Kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan’ın yer aldığı 'Kırmızı Oda' dizisi  yakında izleyici karşısına çıkacak. Dizinin ilk bölümüne de Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir konuk olacak. Peki Kırmızı Oda hangi gün saat kaçta başlayacak? Yayın tarihi ne

Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak

Kırmızı Oda, 4 Eylül Cuma akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Öte yandan Kırmızı Oda'nın reyting rekabetinde başarılı olacak mi merak ediliyor.

Kırmızı Oda izlenir mi? Tutar mı

Şimdilik Bay Yanlış dizisiyle, sezon boyunca da Arka Sokaklar, Hercai gibi reytingleri yüksek dizilerle mücadele edecek olan dizi büyük bir heyecanla bekleniyor. Zorlu bir günde yayınlanacak olan Kırmızı Oda gerek oyuncuları gerek konusuyla rakiplerinden bir hayli farklı olacak. Bu durum diziyi öne geçirmek için büyük bir fırsat olabilir. 

Eğer Kırmızı Oda yukarıda söylediğimiz gibi öne geçmeyi başarırsa rakiplerinden bazılarını tarihe gömebilir.

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları ve konusu 

Yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek uyarlanan "Kırmızı Oda" dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ekrana geliyor. Kırmızı Oda'da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, mutluluk ve hüzünler izleyiciyi de bir noktada yakalayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; ekran başındakiler de kendileri ile muhasebeye oturacak.

Başrol oyuncusunun Binnur Kaya olduğu dizide; hikayelerle birlikte kadroya dahil olacak isimler süreç içinde belli olacak. 
 

YORUM EKLE