Kuaförüm Sensin neden yok? 10 Ağustos 2020 Show TV yayın akışı değişti

Kuaförüm Sensin neden yok? Kuaförüm Sensin neden yayınlanmıyor? her yerde aranmaya başladı. Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin 10 Ağustos yayın akışından çıkartıldı. Hal böyle olunca Kuaförüm Sensin bitti mi? Kuaförüm Sensin final mi yaptı? Neden yayınlanmıyor? çok merak edildi. Biz de bu soruların yanıtlarını sizler için haberimizde derledik.

Kuaförüm Sensin neden yok? 10 Ağustos 2020 Show TV yayın akışı değişti

Kuaförüm Sensin neden yok? Kuaförüm Sensin neden yayınlanmıyor? her yerde aranmaya başladı. Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin 10 Ağustos yayın akışından çıkartıldı. Hal böyle olunca Kuaförüm Sensin bitti mi? Kuaförüm Sensin final mi yaptı? Neden yayınlanmıyor? çok merak edildi. 

Kuaförüm Sensin final mi yaptı? Neden yok

Show TV 10-14 Ağustos yayın akışında zorunlu bir değişikliğe gitti. Show TV 10 Ağustos 2020 yayın akışı yenilendi. Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin yayın akışından çıkartıldı. Peki Kuaförüm Sensin neden yok? Kuaförüm Sensin neden yayınlanmıyor. Show TV yayın akışı neden değişti?

10 Ağustos 2020 Kuaförüm Sensin neden yok? Bitti mi

Karantinanın ardından yeni jüri üyeleri ve formatında yapılan değişikliklerle izleyici karşısına çıkan Kuaförüm Sensin, 10-14 Ağustos haftasında yayında olmayacak. Çünkü Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter'in oturduğu yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Gözde Kansu ekipten ayrıldı. Bu nedenle çekimleri yapılamayan Kuaförüm Sensin bu hafta yayınlanmayacak. Kuaförüm Sensin yerine 10-14 Ağustos arasında Show TV'de Pis Yedili dizisinin tekrar bölümleri yayınlanacak. Peki Kuaförüm Sensin Gözde Kansu neden ayrıldı?Yerine kim geldi? Kuaförüm Sensin yeni bölüm ne zaman?

Kuaförüm Sensin Gözde Kansu neden ayrıldı? Yerine kim geldi

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Kansu, oyunculuğu çok özlediğini bu nedenle yarışmadan ayrıldığını açıkladı. Özetle yeni bir dizi teklifi alan Gözde Kansu,Kuaförüm Sensin'den ayrılmak zorunda kaldı. Ancak Kansu'nun yerine gelen isim henüz belli olmadı. Kulislerde konuşulanlara göre; Kuaförüm Sensin'in yeni sunucusu Gözde Kansu'dan önce bu görevi üstlenen Özge Borak olabilir.

Öte yandan henüz yeni bölümleri çekilmeye başlanmayan Kuaförüm Sensin yarışmasının 17 Ağustos tarihinde ekranlarda olması bekleniyor. 

YORUM EKLE