Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mahmut Kaptan kimdir? Gerçek adı ne

Show TV'nin çok sevilen cumartesi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam 25. bölümüyle ekranlara geliyor. Diziye bu hafta Mahmut Kaptan karakteri dahil oldu. Yıldız'ın Kuzey'i kıskandırmak için türlü oyunlar oynayacağı Mahmut kimdir? Gerçek adı ne çok merak edildi. İşte detaylar...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mahmut Kaptan kimdir? Gerçek adı ne

Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini slıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin paylaştığı dizide Yıldız ve Kuzey'in arası yine bozuldu. Şule’nin boşanmaya karar verdiği anda Kuzey'in Yıldız’a bu haberi vermesi ve sonrasında yaşanacak olan komik olayların habercisi Mahmut olacak. Haliyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mahmut Kaptan kimdir? Gerçek adı ne çok merak edildi.

KUZEY YILDIZI MAHMUT KAPTAN KİMDİR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Mahmut karakteri Ordu’da yaşayan ve Kuzey’e benzeyen birisidir. Yıldız yaşadığı olaylar sonrasında sevdiği adamı kıskandırmak ve sinir etmek için bu isim üzerinden devam edecektir.

Mahmut Kaptan ilk olarak çöp konteynerinden ve daha sonra Yıldız’ı arabasının arkasından ortaya çıktı. Bu sezon reytinglerde beklenenin üstünde bir performans gösteren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Mahmut rolünü canlandıran kişinin kim olduğu henüz bilinmiyor. 

YORUM EKLE