MasterChef 2020 ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarih verdi

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması MasterChef'in yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın oturduğu MasterChef ne zaman başlayacak belli oldu. 21 Haziran Pazar akşamı yayınlanan Survivor konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, MasterChef 2020 için tarih verdi.

MasterChef 2020 ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarih verdi

MasterChef 2020 ne zaman başlayacak? her yerde aranmaya başladı. TV8'de iki sezondur ekranlara gelen MasterChef yarışmasının yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yemekle ilgisi olan ve mutfağa aşık birçok insanın başvurduğu yarışmanın jüri koltuğunda ise Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya oturuyor. 2020 yılında da üçüncü sezonuyla ekranlara gelecek olan MasterChef yarışması ne zaman başlayacak her yerde aranıyordu. Bir süredir başvuların alındığı MasterChef için beklenen açıklama Acun Ilıcalı'da geldi.

Survivor'da yayınlanan ada konseyinde MasterChef'e değinen Acun Ilıcalı, beklenen tarihi verdi. Hal böyle olunca MasterChef 2020 ne zaman başlayacak? Yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı? çok merak edildi. İşte detaylar...

MasterChef yeni sezon ne zaman başlayacak? 

Survivor'da ada konseyinde MasterChef için konuşan Acun Ilıcalı, başvularda aşırı bir yoğunluk olduğunu hatta kitlendiği söylenirdi. Konuyla ilgili espri de yapan Ilıcalı, "Sevgili izleyenler lütfen bu işe gönül vermediyseniz MasterChef'e başvurmayın" dedi. 

Ardından MasterChef'in bu yıl daha erken başlayacağını söyleyen Acun Ilıcalı, "MasterChef'in yeni sezonu Survivor bittikten iki gün sonra başlayacak" diye müjdeyi verdi.

Geçtiğimiz haftalarda Instagram canlı yayınında Survivor final tarihi konusunda konuşan başarılı televizyoncu, yarışmanın temmuz ayının ortalarında ya da sonuna doğru biteceğini söylemişti. 

MasterChef yarışmasına nasıl başvurulur? 

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yemek yarışmasına başvurular Tv8 resmi intenet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yarışmacı olmak isteyenler intenet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak başvuruyu tamamlıyor. Ardından adaylar iki farklı aşamadan da geçmektedir. İlk olarak yetkililer tarafından değerlendirilen adaylar daha sonra görüşmeye çağrılıyor ve jürinin karşısına çıkarak bir yemek hazırlıyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 00:40
YORUM EKLE