Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

18 Temmuz 2020 Cumartesi 18:44:48

MasterChef Rezzan Atan kimdir? Kaç yaşında? Jürileri ağlattı

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef dün ilk bölümüyle ekranlara geldi. 3. sezonuyla izleyici karşısına çıkan MasterChef'de ön eleme heyecanı yaşanırken bir yarışmacı hikayesiyle bölüme damgasını vurdu. Rezzan Atan'ın hikayesi jüri üyelerini gözyaşlarına boğdu. Hal böyle olunca MasterChef Rezzan Atan kimdir? Kaç yaşında? çok merak edildi. İşte Rezzan'ın hayatı ve hikayesi…

TV8 ekranlarının çok sevilen ve büyük ilgiyle izlenen yemek yarışması MasterChef ekranlara geri döndü. Yeni sezonun ilk bölümüyle dün akşam ekranlara gelen MasterChef’e Rezzan Atan damga vurdu. Jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın oturduğu yarışmanın ön eleme turunda önlüğü almak için maharetini gösteren Rezzan Atan’ın hikayesi yürek yaktı. Hal böyle olunca MasterChef Rezzan Atan kimdir? Kaç yaşında? Hikayesi ne her yerde aramaya başladı. 

İlk bölümde hünerlerini sergileyen Rezzan Atan hem yaptığı yemekle hem de hayat hikayesiyle sosyal medyada gündem oldu. Somer Şef’in çok yorgun gözüküyorsun demesi üzerine Rezzan’ın anlattıkları herkesi duygulandırdı.

MasterChef jüri üyelerine duygusal anlar yaşatan Rezzan Atan, evet oyları sonucunda sonraki tura geçmeyi başardı. 9 yaşında iken ayakkabı boyacılığı yaptığını söyleyen MasterChef Rezzan dikkat çeken isimlerden oldu.

MasterChef Rezzan Atan kimdir? Hayat hikayesi nedir

Rezzan Atan, 28 yaşında ve yarışmaya Mersin’den katılıyor. Sekiz kardeşin en büyüğü olan Rezzan Atan, 9 yaşında iken ayakkabı boyacılığı yaptığını, bu sırada gördüğü lokantada yemek işine başladığını söyledi. Anne ve babasının resmi nikahı olmamasından dolayı okula kaydolmak için amcasının üzerine kaydolduğunu, nüfusta bundan dolayı 3 kardeşi gözüktüğünü söyledi.

Bu yaşına kadar orada eğitildiğini söyleyen Rezzan Atan, MasterChef elemesine gelebilmek için iki gün ağır çalıştığını ve bu yüzden yorgun olduğunu belirtti. Rezzan Atan, Mehmet Şef ile Somer Şef’in evet oyları sonucunda sonraki tura geçmeyi başardı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı