Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

14 Kasım 2020 Cumartesi 19:47:57

Menajerimi Ara dizisinden büyük şok! Yayınlanmayacak! Başrollerden kötü haber geldi!

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Star TV pazar akşamları milyonları ekran başına kitleyen Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Menajerimi Ara bu hafta belki bundan sonra ki haftada yayınlanmayacak. Dizi zorunlu olarak 3 hafta araya gidiyor. Dizinin yıldız isimlerinden kötü haber geldi!

Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Star TV’nin pazar akşamları yayınlanan dizisi Menajerimi Ara bu hafta yayınlanmayacak. Star TV son dakika olarak Menajerimi Ara dizisini yayın akışından çıkarttı. Menajerimi Ara dizisinden kötü haber bunla da bitmek bilmiyor. Yıldız isimler Menajerimi Ara dizisinde Koronavirüs’e yakalandı.

Menajerimi Ara’dan kötü haber!

Menajerimi Ara 15 Kasım itibariyle yayınlanmayacak. Menajerimi Ara için belkide 3 hafta ekran macerası sona erdi. Dizinin başrol oyuncuları Koronavirüs’e yakalandı!

Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Bedir Bedir virüse yakalandı!

Manjerimi Ara dizisinin 3 yıldız ismi Koronavirüs’e yakalandı. Dizinin başrolleri Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu ile oyuncu Bedir Bedir Koronavirüs’e yakalandı. Ahsen Eroğlu ve Bedir Bedir’in durumu iyi olurken Ayşenil Şamlıoğlu’nun virüsü biraz sert geçirdiği öğrenildi.

Ahsen Eroğlu Koronavirüs’e yakalandı!

Dizinin başrol oyuncusu Ahsen Eroğlu yaptığı açıklamada “Arayan, soran, düşünen herkese çok teşekkür ederim. Sağlık durumum iyiye gidiyor. Birazcık dinleniyim. Sonra yine sizlerleyim. Sevgilerimle” diyerek durumunun iyi olduğunu aktardı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı