Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

11 Kasım 2020 Çarşamba 12:41:54

Müge Anlı’da Gözyaşları Sel oldu Aktı! 2 Bin TL için Elma için Av Tüfeğiyle ablasını ve eniştesi başlarından vurdu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 11 Kasım tarihinde ekran başındakileri gözyaşları sel oldu aktı. Müge Anlı yeni bölümde av tüfeğiyle başlarından vurulan, kimseye bir zararı olmayan, elma ayacağı ekip elma ağacı toplayan bir çiftin feci ölümü işlendi. Öz ablasını ve eniştesini öldüren kişinin karısı itiraf etti ve Afyonkarahisar’a ateş düştü. Ölen kişilerin kızı herkesi ağlatmayı başardı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Zeliha ve Cevdet Uysal çifti kuyuda ölü olarak bulundu. Müge Anlı çok kısa sürede aydınlattığı cinayet ekran başına kitledi. Öz abisi tarafından 2 bin tl için öldürülen Zeliha Uysal ve kocası Cevdat uysal çifti gözyaşlarını sel oldu akıttı.

Cinayeti yengesi itiraf etti!

Dünyalar tatlısı Cevdet Uysal ve Zeliha Uysal 17 gündür aranıyordu. Cinayet itirafi yengeden geldi. Daha fazla dayanamayan yenge, eşinin katil olduğunu dile getirdi. Öz ablasını ve kocasını öldüren kişinin sebebi ise yok artık dedirtti.

Bünyamin Uysal katil çıktı!

2 bin TL için, 2 bin TL’lik Elma için Bünyamin Uysal, ablasını ve eşini av tüfeğiyle öldürerek kuyuya attı. Eşarptan bulunan Zeliha Uysal ve Cevdet Uysal çiftinin çocukları ekran başında herkesi ağlatmayı başardı.

DAYIM BUNU NASIL YAPTIN!

Öz annesini ve babasının ölümü sonrası genç kızları, dayısının bunu nasıl yaptığı sahnede gözyaşları sel oldu aktı. Benim canımdın diyerek yürekleri sızlatan genç kız, en ağır cezayı alması için her yolu deneyeceğini söyledi. Kızın ağlaması sonrası yayına devam edemedi.

Afyon Uysal çiftine ağlıyor!

Afyonkarahisar Dinar’da 2 metrelik kuyuda 1 kadın 1 erkek cesedi bulundu. 17 gündr kayıp olan Cevdet Uysal ve Zeliha Uysal çiftine ait olan görüntüler sonrası katil daha da üzdü. Zeliha Uysal’ın kardeşi tarafından öldürülen çift 2 bin tl için bu cinayeti işleyen kardeş şok ettirdi.

Cesetleri taşla kapadılar!

Aynı aileye ait olan Kadir A., Bünyamin A, eşleri Huriya A., Nazire A. ve yeğenleri Ramazan A. ve annesi Fatma A. gözaltına alındı. Çoban Korkmaz’ın ihbarı sonrası bölgeye gelen jandarma ve sağlık ekipleri 17 gündür aranan Cevdet ve Zeliha çiftinin cansız bedenine ulaştı.

Dünyalar tatlısı aileyi yok etti!

Hem Cevdet Uysal hem Zeliha Uysal çifti dünyalar tatlısı kimseye zararları olmayan bir çift olarak Dinar’da biliniyormuş. Fotoğraftan görüldüğü gibi çift dünyalar tatlısı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı