Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

30 Aralık 2020 Çarşamba 20:28:52

Son Güncelleme: 30/12/2020 20:28:23

Sadakatsiz ve Yasak Elma dizisi gerçek oldu! Akıl Almaz Olay! Esra Erol ve Müge Anlı programa almak için yarışa girdi! Eşini Aldattı! Eşine kadın tuttu ve sonunda..

İstanbul’da akıl almaz olay. Hem Yasak Elma hem Sadakatsiz dizisi gerçek oldu. İstanbul’da B.A. isimli bir kadın eşini aldattı. Eşini aldattık sonra vicdan azabı nedeniyle eşine bir kadın tutan B.A. eşini kaybetti! Akıl almaz olay sonrası Esra Erol ve Müge Anlı programına çıkartmak için telefon yağmuruna tuttu. İşte B.A.’nın hem Sadakatsiz hem Yasak Elma dizisinden alınma hazin hikayesi.

İstanbul’da akıl almaz olay. İstanbul’da yaşayan 26 yaşındaki B.A.’nın başına gelenler Türkiye’de kimsenin başına gelmez. Hem Yasak Elma hem Sadakatsiz dizisi gerçek oldu. B.A.’nın eşine yaptıkları ve eşine kurduğu plan sonrası başına gelmeyen kalmadı. Şu an da eşi ortalıkta yok ve 500 Bin TL nakit parayla diğer kadına kaçtı. İşte akıl almaz olay.

Önce eşini aldattı!

26 yaşındaki B.A. isimli kadın, 5 yıldır evli olduğu 30 yaşındaki T.G.’yi çok sevmesine rağmen aldattı. Eşini bu durumu söylemeyen B.A. öyle bir plan yaptı ki içinde kayboldu. Eşini ayartması için paralı bir kadın tutan B.A.’nın isteği gerçekleşti. Kocasının aldatmasından sonra vicdan azabını dindireceğini düşünen B.A., tuttuğu kadın ve eşi beraber oldu. 30 yaşındaki T.G. eşini aldatarak tutulan kadına aşık oldu. Bu olay sonrası her hafta görüşmeye başlayan N.Ö. ve T.G. ilişkilerini sürdürdü.

N.Ö.’nün sinsi planı!

N.Ö. isimli kadın ise B.A.’nın sürekli şekilde tehditlerine karşılık “Eğer kocana bana gelmesine izin vermezsen aldattığını söylerim” diyerek B.A.’yı çok zor duruma soktu. Oldukça zengin olduğu öğrenilen B.A.’nın 500 Bin TL parasını alan N.Ö. ve eşi B.A. kayıplara karıştı!

Hem Yasak Elma hem Sadakatsiz akıllara geldi!

İstanbul’da akıl almaz olay emniyet kayıtlarına geçti. Bu olay sonrası Yasak Elma dizisinde eşini ayartmak için kadın tutan ve eşiyle evlenen Ender karakteriyle, eşinin aldatmasına en yakın arkadaşıyla aldatarak cevap veren Sadakatsiz dizisinin Asya’sı akıllara geldi.

Müge Anlı ve Esra Erol yarışıyor!

Cumartesi günü emniyet kayıtlarına ulaşılması sonrası Esra Erol ve Müge Anlı yarışa girdi. Esra Erol ekibinin biz işleyelim, direk bizim konumuz derken, Müge Anlı ortaya kayıp bir para ve eş var biz işleyelim diyerek Emniyetten dosyayı almak için her yolu deniyor. Bu hafta Esra Erol’da yada Müge Anlı’da B.A.’nın yayına çıkması bekleniyor.

İşte Emniyet’te ki ifade!

Dün sabah saatlerinde Emniyette ifade veren B.A. “Kocamı çok seviyorum, fakat onu aldattım. Bunu ona söylemedim. Bir kadın tuttum ki o da aynı şekilde kocamı ayartsın ve kocamda beni aldatsın. Vicdan azabından kurtulayım. Tuttuğum kadınla eşimin beraber olduğunu öğrendim. Gerçekten beni aldatmış için rahatladı ama şimdi kadın ve eşim ortalıkta yok. 1 ay boyunca beni eşime onu aldattığımı söylemekle tehdit eden İstanbul doğumlu N.Ö.’ye defalarca para verdim. Ancak evde duran 500 Bin TL, takılarım ve eşim kadınla kaçtı” açıklamlarında bulundu.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı