Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Gündem

20 Kasım 2020 Cuma 12:34:05

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra kalbini Melisa Emir Bayer’e kaptırdı! Melisa Emir Bayer kimdir? Boğazına bıçak dayandı mı?

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra aşkında büyük şok. Söylemezsem Olmaz programının sızdırdığı aşkta son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra kalbini Survivor’da tanınan Melisa Emir Bayer’e kaptırıyor. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu ayrılıyor mu? Melisa ve Gökhan aşkı tam gaz devam mı ediyor. İşte magazin kulislerinde günün bomba haberi.

Yaşadıkları sıra dışı aşkla gündem olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra aşkına Melisa Emir Bayer engeli. selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra’nın kalbini Survivor programında duyuran Melisa Emir Bayer’e kaptırdığı öğrenildi. Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programında patlayan yılın aşk bombası sonrası Gökhan Çıra’nın Melisa’ya takıntılı bir aşk haline geldiğini ve Selin Ciğerci ne yapsa Gökhan Çıra’yı ikna edemediği öğrenildi. İşte yılın magazin bombası detayları.

Melisa Emir Bayer’e boğazına bıçak dayanıyor!

Gökhan Melisa’yı iş için aramaya başlayarak, ben sana aşık oldum diyor. Melisa, Selin Ciğerci var mümkün değil dese de Gökhan’ın zaafı olduğunu Selin Ciğerci’ye yakalanıyor. Ancak Selin Ciğerci bir arkadaşıyla Melisa Emir Bayer’i yakalayıp bir eve götürüyor ve Melisa Emir Bayer’in başına bıçak dayıyor. İşte yılın magazin olayının detayları.

Melisa emir Bayer ve Gökhan Çıra aşkı! Gökhan Çıra Selin Ciğerci’yi aldattı mı?

Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz programının çıkarttığı aşk sonrası Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi Melisa Emir Bayer’le aldattığı iddia edildi. Kimsenin konuyla ilgili açıklama yapmazken Selin Ciğerci sadece “Kızlar kocalarınıza sahip çıkın” açıklaması yaptı.

Üründen çıkan aşk!

Melisa Emir Bayer, Selin Ciğerci’nin ürünlerin reklamında yer almıştı. Reklamlarda rol alması için görüşmeleri yapan Gökhan Çıra, Melisa Emir Bayer’e kalbini kaptırıyor ve aşk başlıyor. Bu tarihten itibaren Gökhan Çıra Melisa Emir Bayer’e aşık oluyor ve sürpriz aşk başlıyor.

Melisa Emir Bayer kimdir?

Survivor’da adını duyuran Melisa Emir Bayer, milli yüzücüdür. 1995 İzmir doğumlu Melisa Emir Bayer, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Yüzme Antrenörlüğünden mezun. Galalatasaray ve Fenerbahçe yüzme takımlarında yarışarak şampiyonluk elde etmiş biri.

2018 yılında Göztepe şubesinde yüzme antrenörlüğüne başlayan Melisa, 2019 yılında Survivor’a katılıyor. Bu tarihten itibaren Survivor yorumculuğu yapan Melisa, yarışmadan çok panaroma’da ses getirmesiyle biliniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı