Türk Robin Hood kim olduğu ortaya çıktı! Bakın kimmiş

Bir çok ilde para yatırmasıyla meşhur olan Türk Robin Hood kim olduğu ortaya çıktı. Türk Robin Hood bakın kim çıktı. Yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Türk Robin Hood çıkan kişi kim, kimliği belli oldu.

Türk Robin Hood kim olduğu ortaya çıktı! Bakın kimmiş

Bir çok ilde para yatırmasıyla meşhur olan Türk Robin Hood kim olduğu ortaya çıktı. Türk Robin Hood bakın kim çıktı. Yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen Türk Robin Hood çıkan kişi kim, kimliği belli oldu.

Yoksul mahallelerde yatırdığı paralarla bilinen Türk Robin Hood kimliği ortaya çıktı. Her şehire binlerce yardım yapan Türk Robin hood kim çıktı? Haluk Levent'in üzerine kimliği açıklamak zorunda kaldı.

İşadamı Erdoğan Uludağ çıktı!

Yoksul ailelere yaptığı yardımlarla dikkat çeken Türk Robin Hood, Ahbap derneğiyle çalışma kararı aldı. Türk Robin Hood iş adamı Erdoğan Uludağ olduğu ortaya çıktı. "Yapılan yardımlar örnek alınsın diye kimliğimi açıklıyorum" diyen Erdoğan Uludağ merak ediliyor.

Para dolu zarflar bırakıyordu!

Türkiye'nin hemen hemen her yerinde gizemli hayırsever Erdoğan Uludağ yardım yapmış. İstanbul, bursa, Elazığ olmak üzere dar gelirli ailelere para dolu zarf bırakan, bir çok yerde vatandaşların borcunu ödeyen Emrah Uludağ, Kimliğini Haluk Levent'in ısrarı üzerine açıkladı. Peki Erdoğan Uludağ kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Türk Robin Hood Erdoğan Uludağ kimdir?

Erdoğan Uludağ, Uludağ Tekstil Yönetim Kurulu başkanı ve CAGSİAD yönetim kurulu üyesi. İnternette çok bilgisi olmayan uludağ, Haluk Levent'in kurucusu olduğu Ahbap Platformu ile iş yapmaya devam edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aziz
Aziz - 2 hafta Önce

Kılınçaslan

Aziz kılıncaslan
Aziz kılıncaslan - 2 hafta Önce

Allah rızasi icin sesimi duyuyosan rica edebilirmisin telefon numaram 05398424065 size yalvarıyorum

Selma koçer
Selma koçer - 2 hafta Önce

Bende çok madurum

Safak apaydın
Safak apaydın - 2 hafta Önce

Erdogan bey herkese yardımcı oldunuz Allah gönlünüze göre versin durumlarim cok.kötü yardimci olursaniz sevinirim 05309534518

ömer erden
ömer erden - 2 hafta Önce

Bir tek Türk Robin Hood vardır. O da fakirden alıp zengine verir. Kargadan başka kuş tanımam.

Osman kısacık
Osman kısacık - 2 hafta Önce

Ben 60yasinda emekliyim yıllardır çalışıyorum hayla batakliktayim lütfen bana da yardım elini uzatın 05522177669

Özgür Mendekli
Özgür Mendekli - 6 gün Önce

Efendi Erdoğan 3 çocuk okuyor ev kira ve borç çok başımıza bi dertten gitmiyor bu ayleye bır kere yardım etsen he birde bır iş oldumu borcumuda öderim ben erzincanliyim belkide bizim derdimiz size severe kulak bile olmaz ama gerçektende zor ya Hızır 0543 939 83 92

Özgür
Özgür - 6 gün Önce

Ya Hızır yardım ve is imkanı isterim bidaha yazayım dedim yazı koyboldu kiraciyim ve 3 çocuk okutuyorum birde borç çok bikere yardım odemek şartıyla herkes birinin elinden tuşa neolur?tüm kötülüklerin başı yoksulluk be abi insanlar ah insanlar dünya benim olsa ne ki yaşamak nekadar be abi keşke herkez sen gibi düşünse 05439398392