Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı Maldiv'lerde alev aldı! Hande Erçel ne isterse Kerem Bursin ikiletmiyor!

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bursin Maldivler'de aşk yaşıyorlar. İkili arasında aşk resmen belgelendi. Hande Erçel'e kör kütük aşık oan Kerem Bursin sevgilisinin bir dediğini ikiletmiyor. 

Hande Erçel'i daha önce de sette her çekişinde aşk iddialarını yalanlasa da telefondan çekim yaptığı sırada Erçel'e "Çok güzel görünüyorsun bu arada" demeyi ihmal etmeyerek Erçel'i utandıran Bursin'in hayalleri gerçek oldu. İkili Maldivler'de ailelerininde katılmasıyla romantik bir tatil geçiriyor.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in her fırsatta yalanladıkları aşk artık gözle görülür şekilde yaşanıyor. İkili fotoğraflarda birbirlerine yaptıkları yorumlar, beraber Maldiv tatilleri ile bu aşkı yine belgelemeye devam ediyor.

SERENAY'I SİLDİRDİ

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Hande Erçel, Kerem Bursin'in eski sevgisii Serenay Sarıkaya'yı Bursin'in tüm hesaplarından sildirdi. Kerem Bursin, Serenay Sarıkaya ile 4 yıl boyunca örnek bir çift olarak dolu dizgin aşk yaşamıştı. Hande Erçel bu ilişkinin tüm izlerini silmeye kararlı. Hande Erçel, Kerem Bursin'in hesabında hala Serenay Sarıkaya'nın etiketli olduğu fotoğrafları görünce dayanamadı ve sevgilisinden bu fotoğrafları silmesini istedi.

2016 yılında birlikte gittikleri tatilden çekilen fotoğraflarda Serenay Sarıkaya'nın etiketli olduğu kareleri tam beş sene sonra kaldırtan Hande Erçel oldu. Bu hamle Hande Erçel, Serenay'ı tarihe gömdü olarka yorumlandı!