Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimlerine şok suçlama yapıldı! Sosyal medyada adeta linç başladı! İkilinin hayranları birbirine girdi! Fox'un ekranların tek romantik komedi dizisi olan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol partnerleri Kerem Bursin ve Hande Er

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimlerine şok suçlama yapıldı! Sosyal medyada adeta linç başladı! İkilinin hayranları birbirine girdi!

Fox'un ekranların tek romantik komedi dizisi olan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol partnerleri Kerem Bursin ve Hande Erçel suçlamalarla karşı karşıya kaldı. Dram ve acıtasyon sever Türk izleyicisi nedeniyle reytinglere kurban giden dizi Sen Çal Kapımı aldığı reytingler nedeniyle final ile karşı karşıya kaldı.

ŞOK SUÇLAMALAR YAPILDI!


Fox'un yaz döneminde başlayacak olan Kore uyarlaması yeni romantik komedi dizisiyle birlikte yeni sezonda finali kesinleşen Sen Çal Kapımı'nın yıldızlarına şoke eden suçlamalar sosyal medyayı salladı!Daha dün Kerem Bursin ve Hande Erçel'in kameralar karşısında yaptığı birliktelik imaları konuşulurken ikilinin bugün birbirlerine yaptığı fotoğraf yorumları dikkat çekti. İki oyuncu da reklam yapmak ile suçlanınca ortalık karıştı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel dün kameraların "Spora bile beraber gidiyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?" sorusuna "'Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız. Çok konuşmaya gerek yok bence." diyerek yanıt verince aşk imalarını kabul ettiler olarak yorumlanmıştı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel bugün de birbirlerinin fotoğraflarına imalı yorumlar yapınca suçlama ile karşı karşıya kaldılar. İkili geçtiğimiz günlerde de birbirlerini özlediklerini ima eden storyler çekmişti.

"ETKİLEŞİM KASIYORLAR!"


Kerem Bursin, Hande Erçel'in fotoğrafına "AMANIM AMAN!!!!!!!!!" diye büyük harflerle yazdı ve Hande Erçel'de "Ayyyy" diyerek yanıt vermiş ve utangaç maymun emojisi koydu. İkilinin bu yorumları binlerce beğeni aldı.

Ancak bu durum bazı hayranları tarafından etkileşim kasıyorlar, reklam yapıyorlar diyerek karşılık bulunca ikilinin hayranları birbirine girdi. Etkileşim imalarına bazı hayranlar "Etkileşime ihtiyaçları mı var?" diye yazınca buna karşılık bazı hayranlar "Coca Cola bile reklam yapıyor" diyerek yanıt verdi.


YORUMLARIN ARKASINDA Kİ BÜYÜK İDDİALAR!


İkilinin son günlerdeki bu tavırları dizinin final yapmasını engellemek olarak algılandı. Fox'un yeni bir romantik komedi dizisinin çalışmalara başlamasıyla birlikte Erçel ve Bursin paylaşımlarını sıklaştırdı.

Bir başka iddia ise iki isminde son günlerde adlarının yer aldığı haberleri unutturmaya çalışma çabası olarak görüldü. Hande Erçel son olarak iş adamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile aşk yaşamaya başlamış ancak baba Murat Akdoğan bu ilişkiye karşı çıktığı öğrenilmişti.

Kerem Bursin'in de adı son olarak kafelere gidip maskelerini indirenlere dediği salak ifadesi ile tepki çektiği haberlerle anılmaya başlanmıştı.