Kanal D'nin tanıtımları ile meraklandıran ilk bölümü ile ilgiler üzerine çeken yeni Gülseren Budaycıoğlu uyarlaması dizisi Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamları rekabetinin sonucunu belirlemek üzere. Yeni sezon öncesi kanallar final yaptıracağı dizileri

Kanal D'nin tanıtımları ile meraklandıran ilk bölümü ile ilgiler üzerine çeken yeni Gülseren Budaycıoğlu uyarlaması dizisi Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamları rekabetinin sonucunu belirlemek üzere.

Yeni sezon öncesi kanallar final yaptıracağı dizilerini seçerken Perşembe akşamı ortaya adeta bir bomba bırakıldı. ATV'de Bir Zamanlar Çukurova, Fox Tv'de Mucize Doktor, Show Tv'de Alev Alev ve TRT'de Bir Zamanlar Kıbrıs dizilerinin reyting savaşı sürerken Kanal D'deki Camdaki Kız dizisi aralarına bomba gibi düştü.

Burcu Biricik'in yer aldığı Camdaki Kız dizisinin etkisi devam ediyor. Kanal D Perşembe günleri reyting oralarını değiştirdi. Özellikle Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova'dan izleyici çalan Camdaki Kız yeni sezon öncesi dizilerin korkulu rüyası oldu.

Camdaki Kız dizisi yeni sezon öncesi Alev Alev, Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor'a final korkusu yaşattı. Yeni dizilerine yer açmak isteyen kanallar birer birer düşük reytingli dizilerini bitirmeye başladı. Perşembe akşamları da reytinglerde düşüş yaşamaya başlayan diziler Camdaki Kız ile iyice potaya girdi.

MUCİZE DOKTOR'DA YAPRAK DÖKÜMÜ SÜRERSE FİNAL KAÇINILMAZ 

Bir Zamanlar Çukurova'da bir bir veda eden başrol oyuncuları diziyi adeta başka bir noktaya sürükledi. Önce Hünkar Yaman ardından Yılmaz sonunda da Behice karakterlerinin diziden ayrılması büyük şok yaratmıştı. Kulislerde konuşulanlara göre Hilal Altınbilek'in de yeni sezonda ayrılacağı konuşuluyordu. Böyle bir durumda dizinin final yapması kaçınılmaz olacaktır.MUCİZE DOKTOR GİDEREK DÜŞÜYOR

Geçen sezona reyting rekoru kırarak başlayan Taner Ölmez'in başrolünde olduğu Mucize Doktor ise finale en yakın dizilerden biri. Oyuncuların teker teker ayrıldığı dizi ilk sezonu mumla aratıyor. Gelen haberlere göre Onur Tuna'nın da yeni projelere yeşil ışık yakıp diziden yeni sezonda ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Camdaki Kız'ın gelmesi ile iyice kan kaybeden dizinin gelecek sezonda final yapması çok olası. Kore uyarlaması olan Mucize Doktor dizisi Doktorlar dizisi gibi bir strateji izlese de kanal bu konuda aynı fikirde değil ve yeni dizilerine yer açmak istiyor.ALEV ALEV POTADA

Bir başka potada olan dizi ise Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz'in başrolünde yer aldığı kadına şiddete dair dikkat çeken Alev Alev dizisi.

Show tv'nin büyük umutlarla bu sezon start verdiği Alev Alev için de final çanları çalıyor. Yeni sezon onayını hala alamayan dizinin akıbeti pek iç açıcı görünmese de dizinin kemik kitlesi diziye final yaptırmamaya kararlı!