Ünlü oyuncu Hande Erçel yeni projesi ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Güzel oyuncunun yeni partneri çok konuşulacak. Heyecanla beklenen projede ünlü oyuncu Hande Erçel’e eşlik edecek oyuncu merak konusu oldu. İşte detaylar…

28 yaşındaki güzel oyuncu Hande Erçel, FOX TV ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizi setinde tanıştığı başarılı oyuncu Kerem Bürsin ile aşk yaşamıştı. Erçel ile Bürsin çifti geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Ünlü çiftin ayrılması ile hayranları çok üzüldü. Güzel oyuncu Hande Erçel’in yeni projesi belli oldu. Erçel’in yeni dizisinde yer alan partneri çok konuşulacak gibi…

1_1280x720-1

Hande Erçel’in Yeni Projesi Belli Oldu!

Güzel oyuncu Hande Erçel ile başarılı oyuncu Kerem Bürsin FOX TV ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisinde yeni bir aşka yelken açmıştı. Erçel ile Bürsin çifti aşklarını Miami tatilinde sevdikleri ile paylaşmıştı. Erçel ve Bürsin çiftinin evlenmesi beklenirken bir anda ayrılması herkesi şaşırtmıştı. Ünlü çiftin ayrılması ile sevenleri oldukça üzülmüştü.

28 yaşındaki ünlü oyuncu Hande Erçel yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile ayrıldıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı. Erçel kendisi gibi oyuncu olan ünlü isim Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başladı. Güzel oyuncu Yıldırım ile aşk yaşadığını doğruladı. Ünlü oyuncu Hande Erçel, yeni aşkı başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ile Londra turuna çıkmıştı. Erçel, konu ile alakalı olarak önce “Ben çok iyiyim. Her şey yolunda” diyerek ilişkisini doğruladı. Ardından Londra turu için Erçel, “Bu aralar biraz tatil yaptım. Çok keyifliydi” ifadelerini kullandı.

İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı? İstanbul Taksim 13 Kasım 2022 Patlama'da Kaç Kişi Öldü? Kim Yaptı?

3_1280x720-2

Hande Erçel’in Yeni Dizisindeki Partneri Çok Konuşulacak!

Magazin gündeminden düşmeyen ünlü oyuncu Hande Erçel hem yeni projesi ile hem de partneri ile oldukça konuşulacağa benziyor. Öte taraftan güzel oyuncu Hande Erçel’in çalışma koşulları ve saatleri söz konusu olduğunda dijital işlere daha olumlu yaklaştığı bilinmektedir. Dolayısı ile Erçel geçtiğimiz ay 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak Disney Plus ile anlaşarak kariyerinde önemli bir adım attı.

 Dijital platform Disney Plus’ın gözde isimleri arasında yer alan güzel oyuncu Hande Erçel’in yeni projesi ve partneri merak konusu oldu. Ay yapım tarafından çekilecek, Orhan Yeniaras’ın “El Turco” isimli romanından uyarlanan dizinin hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor. Ünlü oyuncu Can Yaman’ın Osmanlı Akıncısını oynayacağı yeni projede partneri için güzel oyuncu Hande Erçel’e teklif gittiği iddia edildi. Yapım, Osmanlı’nın Viyana Kuşatması zamanında yaşananları konu alacağı söylendi.