Hasan Can Kaya Kimdir? Konuşanlar Hasan Can kim, nereli herkesten sakladığı sevgilisi kim?

Youtube'da kendi formatıyla büyüleyen Hasan Can Kaya kimdir? Konuşanlar programı sunucusu Hasan Can Kaya'yı tanıyalım. Hasan Can Kaya hayatı ve biyografisi sizlerle.

Gündem 17.11.2020 - 14:31 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Youtube'da kendi formatıyla büyüleyen Hasan Can Kaya kimdir? Konuşanlar programı sunucusu Hasan Can Kaya'yı tanıyalım. Hasan Can Kaya hayatı ve biyografisi sizlerle. Peki Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya sevgilisi var mı? Hasan Can Kaya nereli, tüm merak edilen soruları sizler için yanıtladık.

Özellikle Pandemi döneminde başladığı Youtube macerası, şu anda sayılı komedyenler arasında yer alan Hasan Can Kaya ülkenin en çok merak edilen isimleri arasına geldi. Kendi formatıyla büyüleyen Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında tanıyoruz. 6 Mayıs tarihinde açtığı Youtube'da 5 ayda 1 Milyon aboneye ulaşarak kırılması zor bir rekora imza atan Hasan Can Kaya'nın biyografisi.

Hasan Can Kaya kimdir?

Hasan Can Kaya 1989 doğumludur. 31 yaşındaki oyuncu Aslen Malatyalıdır. Ancak hikayelerde de anlattığı gibi İstanbul Güngören'de doğmuş ve büyümüştür. Aslında o hayatımızda hep vardı sadece ekran önünde yoktu. Senaristlik yapan Hasan Can Kaya bakın hangi programı sunuyordu!

1 kadın 1 erkek dizisinin yazarıydı!

Ekranlarında ve dijital mecraların en çok izlenen yapımı Bir Kadın Bir Erkek dizisinin senaristiydi Hasan Can Kaya. Liseden beri yazan, çizen Hasan Can Kaya tiyatroya da o yaşlarda başladı. Tam bir başarı hikayesi olan Kaya, set görevlisi olarak başladığı iş hayatında senaristlik sonrası Türkiye'nin en çok aranan komedyeni arasına geçti.

Hasan Can Kaya sevgilisi kim?

Hasan Can Kaya sevgilisi Youtube yayınlarında da söylediği gibi var. Ancak seyirciden de hayranlarından da sevgilisinin ismini sır gibi saklıyor. Sebebi ise tamamen karıyer planlaması.

Yeni nesil komedyen olarak bilinen Hasan Can Kaya, Cem Yılmaz yakıştırmalarına ise o bizim üstadımız diyerek cevap veriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@