Kanal D'nin yeni başlayacak dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin birer birer final yapmasının ardından yeni yazlık diziler ekranlara gelmek için gün saymaya başladı. Geçtiğimiz sene yazın pandemi nedeni ile fazla yazlık dizi yoktu. Fakat bu yıl gerekli önlemler ve şartlar sağlanarak yazlık dizilere ağırlık verildi. Dizi reyting savaşları bu yaz çok farklı olacak. Ekranlarda şu an için on dizi başlamaya hazırlanıyor. Bu nedenle reyting savaşları yaz içinde tam gaz devam edecek. İşte bu dizilerden bir tanesi de Baht Oyunu..

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizinin isminin Baht Oyunu olduğu öğrenildi. Baht Oyunu isimli dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstlenecek.

Başrol için önce Alp Navruz'a sonra da  Birand Tunca teklif götürülmüştü. İki oyuncunun da kabul etmediği öğrenildi. Bunun üzerine yapım yeni oyuncularla görüşerek başrolleri belirledi.

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz !

Uzun zamandır başrol aranan Baht Oyunu dizisinin oyuncuları belli oldu. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz partner oldu. Ayrıca Funda İlhan'ın da kadroya dahil olduğu öğrenildi.

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu Haziran ayında Kanal D'de başlıyor.

Baht Oyunu Oyuncuları Kimler?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Tuğba Çorum, ve Funda İlhan'da yer alacak.