Kanal D'de yayınlanan ve ekranların en kaliteli işlerinden biri olan ancak reyting kurbanı olma hazırlığında olan Hekimoğlu dizisinde Aytaç Şaşmaz'dan sonra Damla Colbay'da diziden ayrıldı! Hekimoğlu Emre ve Zeynep diziden ayrılarak yeni projelerle anlaşt

Timuçin Özen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın başrollerinde yer aldığı ekranların en kaliteli işi olan Hekimoğlu dizisinde yaprak dökümü başladı! Dizinin Kanal D ekranlarında biteceğini öğrenen genç kadro diziden kaçmaya başladı bile!

Dijital platformda devame etmesi için görüşmelerin yapıldığı öğrenilen ABD yapımı ödüllü House dizisinde çok başarılı bir şekilde uyarlanan Hekimoğlu dizisi ne yazık ki dram sever Türk izleyicisi tarafından reyting kurbanı edildi. Dizinin final yapacağı haberleri sonrası dizinin hayranları isyan ederken, dijital platformla görüşmelerin başladığı haberleri sonrası hayranlar heyecanla gelecek umutlu haberi bekliyordu. 

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Ancak haber gemiden kaçmalar başladı. Orjinal diziye göre gidildiğinde bir süre rolleri azacalacak olan Emre ve Zeynep karakterleri diziden ayrılmaya başladı. Gelen teklifleri değerlendiren genç oyunculardan önce Aytaç Şaşmaz şimdi de Damla Sönmez ayrıldı.

Dizinin Memo'lisi Kaan Yıldırım paylaştığı storyde Damla Colbay'a sette elveda pastası kesildiğini gösterdi ve "Yolun açık olsun" diye yazdı. Bunun üzerine Hekimoğlu fanlarını yine hüzün kapladı.

Hekimoğlu dijital platforma geçmiyor mu? Geçerse Zeynep ve Emre karakterlerini yeni oyuncular mı canlandıracak? Henüz net bir açıklama yapılmazken biline tek şey Türk seyircisinin mafya, acıtasyon dizilerinin kalitesizliğinde ekranları boğuyor olması..