Masumiyet dizisiyle yıldızı parlayan İlayda Alişan'ın BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Cenan Adıgüzel ile aşk yaşadığı iddia edildi. Sosyal medyada haberin yayılmasının ardından Cenan Adıgüzel'e primci yakıştırmaları yapıldı.

Fox Tv'de yayınlanan Masumiyet dizisinin yıldız ismi İlayda Alişan'ın BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Cenan Adıgüzel ile aşk yaşadığı iddia edildi. Cenan Adıgüzel'in adının duyulması için yıldızı parlayan isimlerle adının anılmasına uğraştığı iddia edildi.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Bahar Şahin'e benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken İlayda Alişan'ın sosyal medyada takibe alan Cenan Adıgüzel prim yapmakla suçlandı. Bahar Şahin ile birliktelik yaşadığında da adı aynı suçlamalarla anılan Cenan Adıgüzel'in adı daha önce de Farah Zeynep Abdullah ile anılmıştı.

"CENAN ADIGÜZEL KADINLAR ÜZERİNDEN KARİYER YAPMAYA ÇALIŞIYOR"

İlayda Şahin ile aşk yaşadığı iddia edilen Cenan Adı Güzel için sosyal medyada "Bu da ne çabaladi reklam olmak icin Bahar Şahin, Farah Zeynep simdi de bu valla iyi kariyeri olacakken adinin anildigi olaylara bak"  "Bu insan hayatını prim üzerine yaşıyor resmen" "Nerede adından söz ettirmeye başlayan bir kadın varsa dibinde bitiyor anca magazin için" yorumları yapıldı. 

Tüm bunların üzerine İlayda Alişan'ı takipleşmeye başlayan Cenan Adıgüzel'in magazincilere bilerek haber yaptırdığı bile iddia edildi.