Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da
Kanal D'nin final hazırlığında olduğu ekranların en kaliteli işlerinden Hekimoğlu dizisinin başrolü Ateş Hekimoğlu karakterini canlandıran Timuçin Esen'in başına beklenmedik bir olay geldi.ABD'nin ödüllü yapımı House dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisinin üzerinden kara bulutlar eksik olmuyor. Son olarak final haberi gelen diziden bir haber daha geldi.

Dizinin başrolü ünlü oyuncu Timuçin Esen'in başı derde girdi. Timuçin Esen’in pek kullanmadığı sosyal medya hesapları hacklendi. Hesabı hackleyenler ünlü oyuncuya şantaj yapmaya çalışınca olay emniyete gitti.

FETÖCÜLER HACKLEMİŞ!Timuçin Esen'in sosyal medya hesaplarını hackleyip şantaj yapan kişilerin FETÖ’nün en büyük finans merkezi Kaynak Holding’te siber güvenlik uzmanı olarak çalışan O.D. , M.N. ve M.V.A. olduğu öğrenildi. Timuçin Esen'in hesaplarını hackleyem üç hacker'ın 19 yıl 3 aya kadar hapsi istendi.

Ünlü oyuncu Timuçin Esen, telefonuna gelen mesajdaki linke tıklayıp, istenen mail şifresini girince oyuncunun Twitter ve Instagram hesapları ele geçirildi.

Hesabı hackleyen zorbalar ünlü oyuncunun hesaplarında bulunan özel bilgileri, fotoğrafları ve videoları çalarak Esen'e şantaj yaptı.

Timuçin Esen gelen şantaj mesajı sonrası İstanbul Anadolu Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu.

Editör: İlan35