Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai final kararı almıştı! Hercai hayranları tarihte görülmemiş bir başarıya imza attılar! ATV Hercai kararından heran dönebilir! Final yapacak diziden öyle bir hamle geldi ki.

Hercai final kararından dönebilir!

Yayınlandığı cuma akşamları rekor kırarak, Akıncı dizisi uğruna harcanan ve pazar gününe alınan, pazar günü Teşkilat dizisi gelmesiyle her dizi gibi can çekilen Hercai final kararı gelmişti. Tarihte hiç görülmediği şekilde ATV kitleyen Hercai fanları sonrası yapım şirketinden de bir hamle geldi! Hercai devam kararı için bir hamle daha geldi!

Hercai ABD'de yayınlanacak!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ali İlhan'ın oturduğu, başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Macit Sonkan'ın oynadığı Hercai dizisi ABD'de yayınlanacak.

Hercai dizisi ABD reyting rekortmeni kanalı TElemunda ekrana gelecek.

Hercai dizisi yurt dışı dağıtımı yapan ATV Distribution imzaladığı ve 100'den fazla ülkeye sattığı Hercai dizisi final yapacaktı! Ancak ne kadar uzarsa ATV o kadar para kazanacak!

Hercai ne zaman final yapıyor!

Hercai dizisi son 2 bölüm kaldı! ATV Hercai final kararından dönmesi için son 2 bölüm. Akın Akınözü ve Ebru Şahin sezon sonuna kadar devam etme ihtimaline karşı sette tutuluyor. Son çekim günü halen yapılmayan Hercai heran devam kararı gelebilir!

Akıncı final yapıyor, cuma alınsın!

Hercai fanları, 2 hafta içinde Hercai bitirmemek için var gücüyle uğraşıyor. Sen Anlat Karadeniz reyting rekorları kırarken bitmiş olması Hercai devam etme ihtimalini zorlaştırıyor ancak Akıncı final kararı da alınması ATV'de cuma gününü boşaltıyor! Sezon sonuna kadar Hercai fanları diziyi cuma günü izlemek istiyor!

Editör: İlan35