Masumiyet dizisine konuk oyuncu olarak katılan Hülya Avşar'ın yüzüne uygulanan filtre sosyal medyada alay konusu oldu. Uygulanan filtre nedeniyle yüzü bulanıklaştırılan Hülya Avşar'ın yer aldığı Masumiyet dizisinin bölümü magazinin gündemine oturdu.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!
Masumiyet dizisine konuk oyuncu olarak katılan Hülya Avşar'ın yüzüne uygulanan filtre sosyal medyada alay konusu oldu. Uygulanan filtre nedeniyle yüzü bulanıklaştırılan Hülya Avşar'ın yer aldığı Masumiyet dizisinin bölümü magazinin gündemine oturdu. Dizideki bulanıklaştırılmış sahnesini Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşan Hülya Avşar, bu sahneyle gelen eleştirileri anladığını belirterek dizideki haliyle alay etti.


"Görünce ben de çok şaşırdım"


Önceki günlerde beyaz TV'de ekranlara gelen "Söylemezsem Olmaz" adlı programa katılan Hülya Avşar, Masumiyet dizisindeki filtreli haliyle ilgili konuştu. Bulanıklaştırılmış sahneleri görünce kendisinin de şaşırdığını kaydeden Avşar kızı, duruma anlam veremediğini vurguladı.Bir yanlışlık olduğunu düşündüklerini ve sahne karşısında kendisinin de oldukça şaşırdığını belirten Hülya Avşar, konuyla ilgili bilgi almak için bazı kişileri aradığını söyledi.

"Çok da önemsemiyorum"


Sahneden sorumlu olan kişileri aradığını ve gergin bir telefon konuşması yaptığını aktaran Avşar kızı, daha sonra bu durumun kendisine komik gelmeye başladığını söyledi.O sahneyle kendisinin de gülüp eğlendiğini kaydeden Hülya Avşar, "Umurumda değil neysem o" diyerek yüzünün bulanıklaştırılmasını çok da önemsemediğini aktardı. Masumiyet dizisinin ilk bölümlerinde de yer alan Hülya Avşar'ın yeniden diziye dönmesi magazin gündemine oturdu. Diğer oyunculara filtre uygulanmamışken Hülya Avşar'ın yüzünün bulanıklaştırılması alay konusu olmuştu.