Hyundai'deki güncel indirim kampanyası sona ermek üzere. Çünkü yılbaşı geliyor ve ÖTV indiriminden eser kalmayabilir. Yakında pek çok araca zam yapılması bekleniyor. Son 1 gününüz kaldı ve Hyundai'nin 313 bin TL'ye satılan aracının fiyatı artabilir.

Hyundai, ÖTV matrah güncellemesi sonrasında otomobil fiyatlarına indirim yapmıştı. Aslında pek çok marka, modellerinde fiyatı düşürdü. Ancak kimi markalar sonradan araçlarına zam da yaptı. Hyundai ise yaptığı indirimle gündeme geldi. Öyle ki düşük fiyatlı araçların bu son hali gerçekten de göz kamaştırıyor. Otomobil satın almak isteyenler, bütçeleri doğrultusunda Hyundai'yi tercih etmeye başladı.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Hyundai'de Büyük İndirim!

Hyundai'deki indirim dikkatleri üzerine çekti. Öyle ki sıfır araç satın alacaksanız sizler de bu fırsatı kaçırmayın. 313 bin TL'ye satılan otomobile yakın zaman sonra zam gelebilir. Çünkü yılbaşı yaklaşıyor ve zam geldikten sonra da eskisinden daha pahalıya almak zorunda kalabilirsiniz. Bu ihtimal dahilinde otomobil fiyatları hakkında bizleri başka neler bekliyor paylaşmaya devam edeceğiz.

Son 1 Gününüz Kaldı!

Otomobili uygun fiyata satın almak için yarından sonra farklı bir gününüz kalmadı. Dolayısıyla son 1 günlük fırsatınızı kullanarak uygun fiyatlı aracınıza sahip olabilirsiniz. Otomobil fiyatlarındaki son durum ve dahası ortaya çıkacak. Sizler de gönül rahatlığı ile aracınızı satın alabileceksiniz. 2023 yılında araçlara ciddi oranda zam gelebilir. Bunu riske etmek istemeyenler ise sıfır araçları didik didik araştırıyor.

Güncel Hyundai i10 Fiyat Listesi

  • Hyundai i10 1.0 MPI 67 PS Jump 313.000 TL
  • Hyundai i10 1.0 MPI 67 PS Jump AMT 343.000 TL
  • Hyundai i10 1.2 MPI 84 PS Style AMT 354.000 TL
  • Hyundai i10 1.2 MPI 84 PS Elite Çift Renk AMT 370.000 TL