İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, coronavirüs hastalığına yakalanmasının ardından tedavisinin tamamlanması ile birlikte göreve geri döndü. Bugün İçişleri Bakanlığı binasında toplantıya katılan Soylu'nun coronavirüs tedavisinin 3 gündür evde devam ettiği, d

Celal Şengör Çok Acı Konuştu! İstanbul'dan Hemen Taşının! Celal Şengör Çok Acı Konuştu! İstanbul'dan Hemen Taşının!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, coronavirüs hastalığına yakalanmasının ardından tedavisinin tamamlanması ile birlikte göreve geri döndü. Bugün İçişleri Bakanlığı binasında toplantıya katılan Soylu'nun coronavirüs tedavisinin 3 gündür evde devam ettiği, doktorlarının da uygun görmesi ile göreve geri dönebileceği kararı verildiği belirtildi.

İçişleri Bakanlığı binasına geldikten sonra basına açıklama yapmayan Soylu'nun coronavirüs süreci hakkında da basında pek bilgi yer almamıştı. İzmir'de 7.0 şiddetindeki depremin ardından Soylu'nun neden İzmir'e gitmediği soru işaretlerine neden olmuştu ancak kısa süre sonra gerçek ortaya çıkmıştı.

Soylu'nun İzmir'e intikal edememe sebebi olarak coronavirüs hastası olması sebep gösterilmiş ve karantina altında tutulduğu kendisi tarafından açıklanmıştı. AK Parti kadrolarında da bazı milletvekilleri ve üst düzey yetkililerde coronavirüs saptanmıştı.