İş Bankası'nın kredi fırsatı duyuruldu. 70 bin TL ihtiyaç kredisi için hangi şartları karşılamanız lazım? İşte bankanın sunduğu son dakika avantajlarıyla birlikte kredi çekeceklere özel fırsatlar haberimizde yer alıyor. İhtiyacınız varsa hemen şimdi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası, çeşitli şartları sağlayanlara kredi vereceğini duyurdu. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler için şartlar sıralandı. Bankanın sağladığı en önemli fırsatlardan biri olan krediler, gerekli şartlar sağlandığı vakit hızlı şekilde temin edilebiliyor. Üstelik İş Bankası'ndan gelen bilgi doğrultusunda 70 bin TL'lik kredi çekilebileceği mesajı verildi. İhtiyaç doğrultusunda kredi miktarı 100 bin TL'ye kadar çıkabiliyor.

70 Bin TL Kredi Şartları

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız emekli veya çalışan olmanız gerekiyor. Çünkü gelirinizi kanıtladığınız müddetçe rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Aksi halde gelirinizin olduğuna dair bir belgeniz bulunmuyorsa kredi çekmeniz zorlaşacaktır.

Kredi Notu Yüksek Olanlara Verilecek

İhtiyaç kredisinde kredi notu büyük öneme sahip. Dolayısıyla kredi çekmeyi planlıyorsanız bunu göz ardı etmemelisiniz. Bankaların sunduğu fırsatlar genel olarak kredi notu ve belirli bir gelire sahip müşteriler için geçerli oluyor.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

İnternetten Başvuru İmkanı

Kredi başvurusu için interneti, mobili veya banka şubelerini kullanabilirsiniz. Bu doğrultuda dilediğiniz yöntemi seçmek sizin elinizde. Ancak şubeye kadar gitmekle uğraşmak istemiyorsanız dijital bankacılık veya mobil bankacılık seçenekleri de size göre. SMS üzerinden sorgulama yaparak kredi çekip çekemeyeceğinizi öğrenmeniz de mümkündür.