Başrolünü Aras Aydın ve Leyla Feray'ın paylaştığı İkimizin Sırrı dizisinin final tarihi belli oldu!

Başrolünü  Aras Aydın ve Leyla Feray paylaştığı ve oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve  Bestemsu Özdemir gibi başarılı isimlerin yer aldığı İkimizin Sırrı dizisinden dizi severelere üzen haber geldi.

Üs Yapım imzalı, Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu İkimizin Sırrı final yapıyor.

 Dizi düşük reyting nedeni ile erken final kararı aldı. Dizi 10. bölümü ile yani 10 Ekim Pazar akşamı ekranlara veda edecek.

ikimizin sırrı

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

İkimizin Sırrı Konusu!

Eşini geçirdiği kazada kaybeden kadının hayat hikayesi konu ediniliyor. Kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlar fakat  kızının hastalığı ile yıkılır. Beyninde tümör olduğunu öğrenir.

Kızının tedavi masraflarını karşılayabilmek amacıyla anlaşmalı bir   evlilik yapmaya karar verir.  Adamla gizlice sözleşme imzalar fakat her şey planladığı gibi gitmez.