İş Bankası Düşük Faizli Emekli Kredisi Başladı! Emekli Maaşı Alan Herkes Başvuru Yaparak Onay Alacak!

İş Bankası Düşük Faizli Emekli Kredisi. Türkiye İş Bankası emeklilere özel fırsatlarına bir yenisini daha ekliyor. Ay sonunu zor getirenler ihtiyaç sahibi olan emeklilere özel ihtiyaç kredisi ile 36 aya varan taksit fırsatı ile aylık taksitlerle talep edilen tutar geri ödenebiliyor. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan İŞcep uygulaması ya da internet şubesi üzerinden yapılacak başvurular kabul ediliyor. İş Bankası'nın emekli maaş hesabını taşımış olan ya da ilk kez maaş alacak müşterilere sunduğu kampanya geri ödeme döneminde aylık taksit fırsatı ile ödeme sürecini daha kolay hale getiriyor. 

İş Bankası Düşük Faizli Emekli Kredisi Ödeme Tablosu

3 yıl boyunca geri ödeme fırsatı bunların yanı sıra 7.500 TL'ye kadar ek promosyondan faydalanım sağlanabiliyor. İş Bankası'nın 7.500 TL'ye kadar geri ödemesiz promosyon rakamından faydalanmak isteyenlerin 3 yıllık sözleşme imzalaması gerekiyor. İş Bankası emekli maaşı müşterilerine özel düşük faizli kredi avantajından aşağıdaki ödeme tablosunu inceleyerek faydalanmaya başlayabilirsiniz:

10.000 TL 12 ay vade

10.000 TL 36 ay vade 

  • Kredi tutarı: 10.000 TL

  • Kredi vade süresi: 36 ay

  • Kredi faiz oranı: %2,35 

  • Kredi tahsis ücreti: 55 TL

  • Kredi aylık taksit tutarı: 454 TL

İş Bankası Düşük Faizli Emekli Kredisi Başvuru

Tabloda yer alan oranlar incelendiğinde kişinin risk durumuna, kredi findeks notuna göre değişim yaşanabiliyor. Vade aralığı arttıkça faiz oranında artış fark edilebiliyor. Mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurularda ek bir belge talep edilmeden süreç hızlı ve kolay şekilde tanımlanabiliyor. Ancak banka riskli gördüğü kişilere yönelik bazı evraklar ya da kefil talebinde bulunabiliyor.