İŞKUR işinden ayrılan vatandaşlar işsizlik ödemesi yapıyor. Paranızı hemen çekebilirsiniz! Şartlar noktası virgülüne açıklandı! İŞKUR kayıtsız şartsız 7.020 TL ödüyor!

Ayriyetten işbaşı eğitim programlarıyla yüz binlerce kişiye hem meslek edindiriliyor hem de iyi bir kazanç sağlanıyor. Öte yandan aynı anda iki ödeme almak da mümkün oluyor. Hem işsizlik maaşı hem de işbaşı eğitim desteği programı parası aynı anda ödeniyor. Başvuru için yapmanız gereken ise İŞKUR'a müracaat etmek oluyor.

İŞKUR kayıtsız şartsız 7.020 TL ödüyor. Paranızı hemen çekebilirsiniz. Şartlar noktası virgülüne açıklandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) istihdamı artırmak adına yeni paketleri almaya devam ediyor. Temmuz 2022 ile birlikte pek çok ödeneğin miktarında dikkat çeken bir artış yaşandı. İŞKUR'dan aynı anda iki ödeme de alabilirsiniz. İşsizlik maaşı alan bir kişi aynı anda işbaşı eğitim programına katılarak ödemesini alıyor. Başvuru bilgileri ise haberimizde size kapsamlıca anlatılıyor.

İŞBAŞI EĞİTİM ÖDEMESİ ARTTI

Bu ödenek aracılığıyla iş arayanlara günlük 211 TL ödeniyor. Ayrıca öğrencilere 158 TL ödeme aktarılıyor. İşsizlik maaşı alanlar için bu tutar günlük 105 TL oluyor.

İş bankası banka hesabı olanlar için yeni duyuru! Nakit ihtiyacınıza anında çözüm gelecek! Hemen onaylanan ihtiyaç kredi İş bankası banka hesabı olanlar için yeni duyuru! Nakit ihtiyacınıza anında çözüm gelecek! Hemen onaylanan ihtiyaç kredi

İKİ ÖDEME BİRDEN ALABİLİRSİNİZ

İŞKUR'dan hem işsizlik maaşı hem de işbaşı eğitim desteği programı parasını aynı anda alabilmeniz mümkündür.

ÖDEMELERDE ARTIŞ...

Temmuz 2022 tarihinde birlikte pek çok ödeneğin miktarında artış yapıldı. İşsizlik maaşı da o ay artış yaşadı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

15 yaşını dolduran ve İŞKUR'a kayıtlı olan tüm işçiler işbaşı eğitim programına başvuru yapabiliyor.

ilan365.net özel haber