İste Gelsin Market, Manav, Kasap Harcamasına 50 TL Hediye Edecek! Kampanya Resmen Başladı

Günümüzde alışveriş artık dijital kanallar üzerinden gerçekleştiriyor. Market, manav, kasap harcamaları ile hazır gıda ürünlerine ulaşmak online uygulamalar ve uygulamalara ait kuryeler ile kısa sürede bulunan alana teslimatı gerçekleştiriliyor. Marketlerin uygulamaları üzerinden sunduğu bu fırsat her an bankalarla yapılan anlaşmalar gereğince farklı kampanyalarla destekleniyor. Maximum kart sahipleri dijital uygulama İstegelsin üzerinden yapılacak market, gıda, manav alışverişine 50 TL maxipuan kazanacak. 15 Aralık tarihinde sona erecek olan kampanya yalnızca maximum kart ile tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 

İste Gelsin Gıda Harcamasına 50 TL Hediye Kampanyası Başvuru

Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin Öncelikle olarak kampanyaya katılım sağlaması gereklidir. İŞcep uygulaması için de yer alan “Kampanyalar” alanına gelenlere gelerek kampanya bulunup Katıl butonuna basılmalıdır. Uygulama telefona indirildikten sonra ücretsiz olarak bu işlem tamamlanabilir. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra maximum kart ile İste Gelsin uygulaması içerisinden tek seferde 250 TL ve üzeri ilk alışverişi 50 TL maxipuan anında hediye edilir. 

İste Gelsin Gıda Harcamasına 50 TL Hediye Kampanya Şartları

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Maximum kart bireysel kredi kartı ya da banka kartı ile yapılacak işlemler sürece dahildir. Ticari Kart ile yapılacak işlemler değildir. Kazanılan tüm maxipuanlar 21 Aralık tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmadığında 31 Ocak 2023 tarihinde hesaptan geri alınacaktır. Her müşteri en fazla 50 TL maxipuan kazanır. Kampanya tek seferlik için geçerlidir. Farklı kuponlarla birleştirilerek kullanılamaz.