Boşanma davası ile gündemden düşmeyen Johnny Depp konser için İstanbul'a geliyor!

Kendisi gibi oyuncu eski eşi Amber Heard ile yaşadığı olaylı boşanma davası ile tüm dünyada gündemden inmeyen ünlü aktör Johnny Depp, Türkiye’ye geliyor.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Konser vermek için Türkiye'ye gelecek olan Johnny Depp, şimdiden büyüj heyecan yarattı. Amber Heard ile olaylı boşanma davası canlı yayınlarla izlenen aktör İstabul'a geliyor.

10 Haziran 2023 akşamı İstanbul’da konser verecek olan Karayip Korsanları'nın Jack Sparrow'su Johnny Depp,  rock müziğinin efsaneleri Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan "Hollywood Vampires" adlı grupla ilk büyük dünya turneleri kapsamında Türkiye'ye geliyor.

"Hollywood Vampires Live Tour" kapsamında NEO Events organizasyonuyla katkılarıyla LifePark İstanbul sahnesinde yer alacak Depp, 12 bin kişilik dev bir koroyla birlikte hayranlarının karışısına çıkacak. 

İlk kez Amber Heard eşi Johnny Depp'in kendisine küfürler ettiği sinir krizileri geçirdiği kayıtları paylaraşarak olaylı boşanma davasını fitillemişti. Bu kayıtlar sonrası Deep büyük tepki almış hatta Disney'den kovulmuştu. Ancak daha sonra Deep'de kendi kayıtlarını çıkartarak davayı ilginç bir hale sokmuştu.