Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu'nun paylaştığı " Kağıt Ev" dizisi 19 Nisan Pazartesi ilk bölümü ile yayınlandı. İddialı konusu ve güçü kadrosu ile dikkat çekerek belli bir kemik izleyiciyi oluşturmayı başardı.

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünü paylaştığı ve kadrosunda Can Nergis,Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir 'in yer aldığı dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olduğu öğrenildi.

Bedia Ener Kağıt Ev Dizisinde!

Yaprak Dökümü'nün Nehir'i usta oyuncu Bedia Ener Kağıt Ev dizisinin kadrosuna dahil oldu.Usta oyuncu Psikolog Pınar karakteri ile 3. bölümde izleyici karşısına çıkacak. Erdal Beşikçioğlu'nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu'nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı canlandırdığı diziye en son güzel oyuncu Serra Pirinç dahil olmuştu. 

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Star TV'nin iddialı dizisi kadrosunu genişleterek yoluna devam ediyor. Kağıt Ev  her pazartesi saat 20:00'de Star Tv'de yayınlanıyor.
 

Editör: İlan35