Gelir İdaresi Başkanlığı 3-13 Aralık tarihlerinde şoför alımı yapacak

Gelir İdaresi Başkanlığı 3-13 Aralık tarihlerinde şoför alımı yapacak

ÖSYM Başkanlığı tarafından açıklanan resmi duyuru neticesinde KPSS 2019-2 tercih kılavuzunun yayınlandığı açıklandı. Ülkemizde yer alan bazı kamu kurumlarının boş kadrolarına atama gerçekleştirebilmek amacı ile 2019-2 tercihlerin alınacağını belirten ÖSYM, lise, önlisans ve lisans mezunları için hangi kurumun ne kadar atama gerçekleştireceğini içeren bir kılavuz hazırladı.

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI ŞOFÖR ALIMI YAPACAK

2019-2 KPSS tercihleri ile birlikte kılavuzda yer alan kamu kurumlarından biriside Gelir İdaresi Başkanlığı oldu. Gelir İdaresi Başkanlığı ön lisans mezunları arasından ve Ankara, İstanbul, İzmir ve Kocaeli bölgelerinden şoför alımı yapacağını belirtti.

Gelir idaresi kaç şoför alımı yapacak?

2019-2 tercihleri ile Gelir idaresi başkanlığı toplamda 9 şoför ataması gerçekleştirecek olup, şoför alımı için tercih tarihleri ve tercihlerin nereden yapılacağı bilgisi haberimizin devamında sizlerle paylaşılmıştır. Peki nereden ve hangi tarihlerde tercih yapılacak?

2019-2 tercih işlemlerini gerçekleştirmek isteyen adaylar 3 aralık ile 13 aralık tarihleri içerisinde ÖSYM resmi sitesi olan https://ais.osym.gov.tr adresinden tercih işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 17:31
YORUM EKLE