Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolünü paylaşacağı Kanunsuz Topraklar dizisine bomba oyuncu! Usta ismin kadroya dahil olduğu öğrenildi. İşte Kanunsuz Topraklar dizisine katılan isim..

FOX TV'de Masumiyet dizisini ekrana getiren ve iyi bir çıkış yapan Gold Film uzun zamandır Kanunsuz Topraklar dizisinin çalışmalarını sürdürüyor. Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturacağı Kanunsuz Topraklar dizisi de FOX TV ekranlarında önümüzdeki sezon yayın hayatına başlayacak.

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk başrol oyuncusu en son Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş olmuştu. Uzun zamandır Uğur Güneş'e partner arayan yapım Ramo dizisinin Sibel'i Esra Bilgiç'e teklif götürmüş ve  oyuncunun kabul ettiği öğrenilmişti. Esra bilgiç'ten sonra  başarılı oyuncu İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olmuştu. İlker Aksum en son oyuncu Ramo dizisin de  Esra Bilgiç ile beraber rol almıştı. Böylelikle Ramo dizisinden iki oyuncu Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olmuş oldu.

Necip Memili Kanunsuz Topraklar'da!

Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in başrolünü paylaşacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken bir oyuncunun daha diziye dahil olduğu öğrenildi. Necip Memili Kanunsuz Topraklar dizisine dahil oldu.  Birçok projede yer alan başarılı  isim Necip Memili 'nin de Kanunsuz Topraklar'a katıldığı öğrenildi.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar ele alınacak.1930’lu yıllarda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor.

İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir şekilde hazırlandığı ve sürekli spor yaparak yaptığı paylaşımlarla da görülüyor. Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler de dikiiyor. Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizideki kostümleri için provalar yapılıyor.

Uğur Güneş ile Esra Bilgiç'in  başrolünde olacağı dizide Necip memili ve İlker Aksum'un da dahil olmasının ardından kadroya yavaştan belli olmaya başladı. Kanunsuz Topraklar dizisi Eylül ayında FOX TV'de başlayacak.