Tomris Giritlioğlu'nun Teklif adlı hikâyesinden ekrana uyarlanacak olan Kalp Yarası dizisine bomba transfer! Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaşacağı dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İşte dizinin oyuncu kadrosu..

Atv'nin yeni dizisi Kalp Yarası başlamaya gün sayıyor. Sema Erol ve Mahir Erol'un senaryosunu yazdığı,  Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Süreç Film'in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Atv ekranlarında yazın yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Son edinilen bilgiye göre ise  kadroya yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Peki Kalp Yarası oyuncuları kimler? Kalp Yarası ne zaman başlayacak?

Hazırlıkları devam eden Kalp Yarası dizisine başrol oyuncusu uzun zamandır aranılıyordu. Bu isim en son Yasak Elma'da Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan oldu. Başarılı oyuncu gelen teklifi kabul etti. Birçok hayranı Yasak Elma'ya geri dönmesini beklerken Gökhan Alkan'ın yeni dizisi Kalp Yarası oldu. Gökhan Alkan'dan sonra kadroya başarılı oyuncu Şenay Gürler dahil oldu.

Şenay Gürler Kalp Yarası Dizisinde!

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin final yapması ile yeni yaz dizileri ekranlarda yer alacak. Bunlardan bir tanesi olan Kalp Yarası dizisi olacak.İşte birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Kalp Yarası dizisi oyuncuları:

Kalp Yarası Oyuncuları!

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda İlhan Şen, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Kemal Burak Alper, Nail Kırmızıgül, Merve Çağıran 

Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri Hatay Antakya'da gerçekleştirilecek olan Kalp Yarası dizisi ay sonunda sete çıkacak ve Haziran ayında yayın hayatına başlayacak. Diziye ait gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.