Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı gelecek bölüm Amca geliyor! Kardeşlerim 8 Mayıs Amca geliyor

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı büyük sürpriz! 8 mayıs 2021 cumartesi yayınlanacak Kardeşlerim dizisine amca geliyor. kardeşlerim amca kim? Kardeşlerim 12. bölüm amca karakteri kim oynaacak. 8 mayıs 2021 Kardeşlerim gelecek bölüm fragmanı!

Gündem 02.05.2021 - 00:02 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı büyük sürpriz! 8 mayıs 2021 cumartesi yayınlanacak Kardeşlerim dizisine amca geliyor. kardeşlerim amca kim? Kardeşlerim 12. bölüm amca karakteri kim oynaacak. 8 mayıs 2021 Kardeşlerim gelecek bölüm fragmanı!

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kardeşlerim 12. bölüm fragmanında neler yaşandı? Ömer, Suzan’ın annesi olduğunu öğrenecek mi? Doruk ve Asiye arasında neler olacak? İşte detaylar…

8 Mayıs 2021 Kardeşlerim Amca geliyor!

Ekranların yeni dizisi Kardeşlerim gerilim ve dramı bir arada sunmaya devam ediyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi duygu yüklü senaryosu ile seyirciden tam not almayı başardı. Anne ve babalarının ölümünün ardından yapayalnız kalan kardeşlerin hikayesi anlatıyor. Fedakarlık, aile bağları, aşk ve intikam temalarının işlendiği dizi genç ve yetenekli oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Ömer’in gerçek annesinin Suzan olduğu ortaya çıkmıştır. Yıllar boyunca saklanan bu sır, artık herkesin kulağa gitmeye başlamıştır. Hiçbir şeyden haberi olmayan tek kişi Ömerdir. Doruk ve Asiye arasındaki ilişkide de gelişmeler yaşanmaktadır.

Doruk, Asiye’nin kendisine güvenmesini sağlamak için her yolu denemeye karar verir. Asiye, duygularını daha fazla kontrol altında tutamacağını kabul etmiştir. Kardeşlerim son bölümünde Asiye ve Doruk’un tüm zorluklara rağmen birbirlerinin elini tuttuğuna şahitlik etmiştik. Hemen akabinde yaşanan hırsızlık olayı aralarındaki gerilimin artmasına neden olmuştu. Doruk şimdi büyük bir sınav vermek zorunda bulunuyordu. Zira, Asiye’nin masumiyetine inanmaması halinde onu tamamen kaybetme tehlikesi vardı. Ömer, Akif’ten para aldığı için pişman olmaya başlamıştı. Özellikle Kadir ile arasındaki tartışma canını çok sıkmıştı. Ömer, evi terk ederek ayakları üzerinde durmaya karar vermişti.

Lakin, hiç beklemediği birinden gördüğü destek sayesinde ayakta kalabildi. Akif’in yanında çalışmaya başlayan Ömer’in tek hayali çok zengin olmaktadır. Bu uğurda her şeyi yapabileceğini kanıtlamıştır. Orhan ise Şengül’ün yaptıklarını affetmekte zorlanmaktadır.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@