Seçimlere az bir süre kala Ak Parti ve MHP genel af çıkarmak için detayları hazırlıyor. Bu anlamda yüzbinlerce kişi tahliye olacak. İşte son detaylar.

Genel af geldi mi? Kasım 2022 af yasası son dakika çıktı mı? Yüzbinlerce kişi tahliye oluyor. Detayları sayfamızda tüm açıklığıyla veriyoruz. Mahkumlara sunulacak olan hizmet imtiyazıyla beraber af yasası hakkındaki paketin meclise girmesi bekleniyor. AKP ve MHP çalışmalarıyla hazırlanan taslağın meclise girmesinin ardından oy çoğunluğuyla kabul edileceği konuşuluyor. Bu konuda çok fazla beklentisi olan aile bulunduğu için af konusunda ciddi takipte olanlar bulunuyor. Af ile ilgili en küçük bir haber vatandaş tarafından çok sıkı bir şekilde takip edilmeye devam ediyor.

Af Yasası Meclisten Geçiyor!

Af yasasının meclisten geçmesiyle beraber vatandaşlar bu süreçte mutluluktan havaya uçuyorlar. Kader mahkumlarını ilgilendiren gelişmeler hükümet yetkilileri tarafından doğrulandı. Yetkiler kasım ayıyla beraber kademeli olarak gelişmelerin gerçekleşeceğini duyurdu.

1 ve 3 Aralık Tarihleri Arasında Ziraat Bankası Duyurdu! 3 Ay Ertelemeli 20.000 TL Nakit Ödemesi Verecek! 1 ve 3 Aralık Tarihleri Arasında Ziraat Bankası Duyurdu! 3 Ay Ertelemeli 20.000 TL Nakit Ödemesi Verecek!

Böylelikle kişiler en iyi hizmet olanaklarından faydalanma fırsatlarına sahip olabilecekler. Af yasasıyla ilgili gelişmeler son günlerde avantajlı bir hizmet döngüsü kapsamında gerçekleşiyor.

Kişilere özel olanaklar dahilinde sunulması beklenen gelişmelerin ardından fırsatlarla dolu imtiyazlı imkanlardan kader mahkumları yararlanma avantajına sahip olabilecekler.