Star Tv'nin yeni dizisi Kazara Aşk'a sürpriz oyuncu! Kazara Aşk dizisi iddialı konusu ve dev kadrosu ile başlamaya gün sayıyor. Son edinilen bilgiye göre; başarılı oyuncu Burakhan Yılmaz Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Peki hangi rolü canlandır

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almaya hazırlanıyor. Bunlardan birtaneside Star Tv ekranlarında başlamak için gün sayıyor. Adı Kazara Aşk olan dizinin çekimleri İstanbul'da devam ederken kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alarak, kadro genişlemeye devam ediyor.

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, başrollerini Ümit Kantarcılar İile Sude Zülal'in paylaştığı , senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'nun kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu Kazara Aşk dizisi için çalışmalar hızla devam ediyor.

Burakhan Yılmaz Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Başrollerini Ümit Kantarcılar İile Sude Zülal'in paylaştığı ve kadrosunda  Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Aycan Koptur ve Sadi Celil Cengiz gibi isimler yer aldığı iddialı diziye yeni bir ismin dahil olduğu öğrenildi. Başarılı oyuncu Burakhan Yılmaz Kazara Aşk dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burakhan Yılmaz; Doktor Kenan rolünü canlandıracak.

Kazara Aşk Konusu!

Kazara Aşk dizisinin konusunda ; bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsü, mizahi bir dille ekranlara yansıtılacaktır. Kazara Aşk dizisi çok yakında Star Tv'de başlıyor.