Kanye West ile boşanma sürecine giren Kim Kardashian'ın CNN muhabiri Van Jones ile aşka yelken açtığı iddia edildi. Henüz Kanye West ile olan evliliği resmi olarak bitmeden aşkı başkasının kollarında bulan Kim Kardashian eleştirilerin odağına yerleşti.

Ünlü rapçi Kanye West ile boşanma sürecine giren Kim Kardashian'ın adı son dönemlerde çeşitli aşk dedikodularıyla anılmaya başlandı. Eşi Kanye West ile 4 çocuklarını velayeti konusunda anlaşma sağladığı belirtilen 40 yaşındaki Kim Kardashian'ın yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü. Kanye West ile boşanma sürecinde olan Kim Kardashian'ın henüz evlilik bitmeden aşkı başkasının kollarında bulması eleştirilere yol açtı. Kim Kardashia'ın yeni aşkının CNN muhabiri Van Jones olduğu iddia edildi. İkilinin bir süredir romantik bir ilişki içinde olduğu kaydedildi.

"Ceza adaleti reformu konusunda ortak çalışmaları var"

Hukuk fakültesi öğrencisi olan Kim Kardashian'ın gazeteci Van Jones ile nasıl yakınlaştığı merak ediliyor. Daily Mail’in iddiasına göre Cut 50 isimli birliğin "ABD'nin 50 eyaletinde suç oranlarını azaltma" amaçlı çalışması sayesinde yakınlaşan ikili, yıldırım aşkı yaşıyor. Kim Kardashian'ın yakın çevresine gçre ise bu ilişkiyi yıldırım aşkı olarak nitelemek doğru değil. Zira Kardashian'ın yakın çevresine göre "ceza adaleti reformu" konusunda ortak çalışmalar yürüten ikilinin arasında oluşan çekim daha eskilere gidiyor.

"Kim'i bile solcu yapmış olabilir"

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Bazı iddialara göre ise Kanye West ile Kim Kardashian'ın arasının bozulmasının asıl nedeni CNN muhabiri Van Jones! Gazteci Jones'un sol görüşü desteklediğini hatırlatan New York Post köşe yazarı Cindy Adams, "Belki bu süreçte Kim'i bile solcu yapmış olabilir." ifadelerini kullandı. İkili arasındaki ilişki iddialarıyla ilgili gelen yorumlardan bazıları ise Kim Kardashian'ı suçluyor. Buna göre bir hukuk öğrencisi olan Kim, bu alanda kariyerini ilerletebilmek için muhabir Van Jones'u bir basamak gibi kullanıyor. 

Alice Marie Johnson olayı

Kim Kardashian ile CNN muhabiri Van Jones'un geçmişi 2018 yılına kadar dayanıyor. İkili, 1996 yılında kokain kaçakçılığına dahil olma suçlamasıyla müebbet hapis cezasına çarptırılan Alice Marie Johnson'ın serbest bırakılması için ortak çalışma yürütmüştü. Şiddete dayalı olmayan uyuşturucu suçları nedeniyle eski ABD Başkanı Donald Trump tarafından cezası hafifletilen Alice Marie Johnson, Kim Kardashian ile Van Jones'un başını çektiği çalışma sayesinde cezadan kurtulmuştu.