Kendinden Başka Rakip Tanımayan Dizi Yalı Çapkını Çok İstikrarlı İlerliyor!

Yalı Çapkını Yine Zirvede! Cuma Akşamlarının Bir Numarası Olmayı Başarmış Dizi Her Bölümde Kendi Reyting Rakamının Üstüne Çıkıyor!

Başrollerini Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi yine zirveleri zorladı! En tepelere kimseye bırakmayan Yalı Çapkını son bölümü ile de yine çok konuşuldu, yine en çok izlendi, yine en çok beğenildi ve tabi ki yine en çok eleştirildi.   Geçtiğimiz Cuma günü  10. Bölümünün yayınlanması ile hep olduğu gibi bu hafta da magazin gündemine bomba gibi düşen dizi yürekleri hoplatmaya devam etti! 

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Sosyal medyada o akşam başka hiçbirseyin konusulmamış yorumlanmamış olduğu varsayılabilir! Tüm sosyal medya mecraları Cuma gecesi bu dizi ile meşguldü. Güzelliği ile baş döndüren Afra Saraçoğlu ile yakışıklılığı ile ekranları dolduran Mert Ramazan Demir'in partner olarak uyumu çok begeniliyor. Son yayınlanan bölümüne yapılan yorumlar da bu görüşü destekler nitelikte oldu.

Dizi Bu Bölümde En Son Ki Reyting Rekorunun Üstüne Çıktı! Yalı Çapkını Rakip Tanımıyor!

Bu bölümde yine sosyal medyayı sallayan ikili Ferit ve Seyran gördükleri ilgiden çok memnun. Mutluluklarını sevenleri ile sosyal medyadan paylaşan oyuncuların kendileri de o gece kendi projelerini konuştu!   Oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ile Çetin Tekindor’un başta olmak üzere Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, gibi isimlerin rol aldığı dizi bu bölümde de Reyting patlaması yaşadı.  Dizi her anlamda bir numara! Tüm kategorilerde en çok puanları toplamış olan Yalı Çapkını Totalde, AB ve ABC1 kategorilerinde yine ilk sırayı kimselere bırakmadı. Dizi reyting rekortmeni olmayı sürdürüyor.