Kardashian ailesinin ünlü yüzü Khloe Kardashian (36), ABD televizyonlarının en çok görülen simalarından biri oldu. Keeping Up with the Kardashians isimli televizyon programıyla kameralar karşısında geçen Khloe, önceki haftalarda kendi markasının çekimler

Kardashian ailesinin ünlü yüzü Khloe Kardashian (36), ABD televizyonlarının en çok görülen simalarından biri oldu. Keeping Up with the Kardashians isimli televizyon programıyla kameralar karşısında geçen Khloe, önceki haftalarda kendi markasının çekimleri için pozlar verdi. Kendi markasının leopar desenli bikinilerinin reklamını yapmak için kameralar karşısına geçen Khloe'nin en çok korktuğu şeylerden biri başına geldi. Genelde fotoğraflarını değişik düzenlemeler yaparak paylaşan Khloe'nin leopar desenli bikini giydiği filtresiz pozları internete sızdı.


Ne yaparsa yapsın engelleyemedi!


Paylaştığı fotoğraflara verdiği önemle bilinen Khloe Kardashians, filtresiz fotoğraflara açtığı savaşı kaybetti. Yıllarca bunun önüne geçmek için çaba gösteren Khloe'nin fotoğrafın paylaşılmasını bir türlü engelleyemediği kaydedildi. Filtresiz pozuna gelen yorumların ardından Instagram'dan canlı yayın açan Khloe, soyunarak vücudunu takipçilerine gösterdi. Mükemmel olmadığını bildiğini ve bununla ilgili bir sorunu olmadığının bilinmesini isteyen Khloe, dürüst bir şekilde yaşamaya çalıştığını söyledi.


"Kendim için konulan standartlara ulaşmam imkansız"


Zaman zaman hatalar yaptığını ve bunun da insan olmanın bir parçası olduğunu dile getiren 36 yaşında televizyon yıldızı, içini döktü. Bundan sonra gerçekleri saklamak istemediğini kaydeden Khloe, kendisinin sahip olduğu düşünülen standartlar için çabalamanın oldukça yorucu olduğunu dile getirdi. İnsanların kendisi için koyduğu çıtanın oldukça yüksekte olduğunu belirten Khloe, bu çıtaya ulaşmanın neredeyse imkansız olduğunu aktardı.


"Çizgilerimden memnunum"


36 yaşındaki Khloe Kardashian, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarda çok fazla filtre kullanmasından dolayı zaman zaman kullanıcılarından çeşitli eleştiriler alıyor.Bu filtrelere kimsenin inanmadığını belirten takipçiler, "Üzgünüz Khloe ama yemiyoruz" şeklinde mesajlar gönderiyor. Yaklaşık iki ay önce kalçalarının fotoğrafını paylaşan Khloe, kilo vermesinden dolayı oluşan kalça çizgilerini sevdiğini belirtmişti.