Ancak Avrupa'dan gelen haberlerde duyduğumuz ve halen de çok şaşırdığımız durum, Türkiye'de bir köyde de yaşanıyormuş.

Ancak Avrupa'dan gelen haberlerde duyduğumuz ve halen de çok şaşırdığımız durum, Türkiye'de bir köyde de yaşanıyormuş.

Yeniçağ'ın "Cennet mi Yoksa" diyerek gündeme taşıdığı habere göre Kırklareli'nde Bulgaristan sınırına çok yakın olan bir köyde yaşanılanlar çok şaşırttı.

Çileği ile meşhur bu köyde içinde küçük bir barakası olan tarlaya kurulan sistem görenleri ve duyanları şaşırtırken köyün nerede olduğu ise günün en çok merak edilen konusu oldu.

Bulgaristan sınırına çok yakın olduğu belirtilen ve çileği ile meşhur bu köyde, yol kenarında bulunan bir tarla ve içindeki baraka haberleri Avrupa'dan aldığımız haberleri anımsattı.

Tarlada çilek, patates, domates, patlıcan, biber, taze fasulye gibi sebzeler ve meyveler yetiştirilirken, tarlanın kenarına asılmış fiyat listesi ise ayrı bir şok yarattı.

Seçimlerde Parmak Boyası Geri Gelecek mi? CHP Kanun Teklifi Verdi mi? Sosyal Medya "Parmak Boyası" İle Sallandı! Seçimlerde Parmak Boyası Geri Gelecek mi? CHP Kanun Teklifi Verdi mi? Sosyal Medya "Parmak Boyası" İle Sallandı!

Fiyat listesinin sonunda yazan "Biz yokuz. Tartı kova masada. Ücretini kovaya atınız" notu ise "Avrupa mı?" dedirtti.

Aynen; Ne tarlada ne de barakada hiç kimsenin olmadığı tarladan topladığınız taze sebze ve meyveleri barakanın içerisine bırakılan tartıda ölçüyorsunuz ve hemen yanında içinde para olan kovaya listede belirtilen fiyatlara göre ücretini bırakabiliyorsunuz.

Köyün adı ve adresinin verilmemesi, paylaşılmaması ise yağmalanmaması için gizli tutuldu.

İşteb köyün videosu;