Sezon finali yapan Sen Çal Kapımı dizisinin hayranlarına kötü haber! Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin final tarihi belirlendi! 

Fox'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı sezon finali bölümü dün akşam 22.45'te ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan dizi adeta final yapıyoruz dedi. Dün ekranlara gelen Sen Çal Kapımı sezon finali oldukça eğlenceli olmasına rağmen hikayedeki kopukluklar göze çarptı. Ancak dizideki eğenceli sahneler ve espriler yine dram ve klasik komedi sever Türk televizyonlarında zorlama tabuları kırmayı başardı. Dün diziyi izleyenler yine adeta yabancı bir romantik komedi dizisi izliyor hissini kapatıldı. Tabi ki dizinin son bölümü beklenildiği gibi beğenilmedi.

Ancak maalesef Sen Çal Kapımı dizisi için de final geldi çattı. Türk televziyonlarındaki reyting kıyımı devam ediyor. Son senelerdeki özellikle reytinglerde zirve alan ve final yaptırılan dizilere bakıldığında açıkça gözler önüne serilen kaliteli iş kıyımı var. Bu sene ekranların belikde en kalieteli işi olan Hekimoğlu dizisinin final haberi de gündem yaratmıştı. 

Fox'da bu sene Sen Çal Kapımı dizisiyle iyi bir başlangıç yapmış hatta yurt dışı sosyal medyasında da büyük başarı yakalamıştı. Ancak dizi son günlerdeki reyting düşüşüne daha fazla dayanamadı.Kanal her ne kadar arkasında dursa da Sen Çal Kapımı dizisinin de sonu Kanal D romantik komedileri gibi üzeri çizilerek bitti. Tıpkı Afili Aşk dizisi gibi Sen Çal Kapımı'da bire bir aynı kaderi paylaştı. 

Sezon final bölümü önce geçtiğimiz hafta yayından kaldırılmış olan dizi ardındanda bu hafta kendi yayın saati dışında saat 22.45'te verildi. Sen Çal Kapımı son bölümünde görülen o ki oyuncular diziyi çekerken oldukça eğlenmiş ve pek çok şey doğaçlama yapılmış. Tabi dizi ekibi de final tarihini bildiği için son bölümde epey eğlenmiş olacak. Çünkü Fox dizini fişini çekti. 

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU!

Hande Erçel, Kerem Bursin, Neslihan Yeldan, Melisa Döngel, Evrim Doğan, Sarp Bozkurt, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümilcinelioğlu ve Çağrı Çıtanak'ın başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı finali belli oldu.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Yeni bir romantik komedi dizisine hazırlanan kanal Sen Çal Kapımı dizisini Haziran ayında yeniden çekecek. Ancak dizi sadece 1ay yayınlacak. Yani 4 bölüm sonra dizi final yapacak.